mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Essen Motor Show 2004

Essen Motor Show 2004

26 listopada ruszyły największe w tym roku targi motoryzacyjne u naszych zachodnich sąsiadów. Essen Motor Show, które odbywają się już po raz 37., potrwają do 5 grudnia.

Essen Motor Show 2004

Tegoroczna edycja targów Essen Motor Show jest największą w Niemczech, ponieważ targi we Frankfurcie odbywają się co dwa lata na przemian z wystawą w Paryżu. A w tym roku na przełomie września i października miał miejsce salon samochodowy w stolicy Francji.

Targi w Essen zawsze, także w tym roku, nastawione były na prezentację modeli przygotowanych przez firmy tuningowe. Na 105 tys. m2 swoje produkty przedstawia 570 wystawców z całego świata. Oprócz modeli tuningowanych odwiedzający hale wystawowe będą mogli podziwiać seryjne sportowe auta, najmocniejsze wersje popularnych modeli, pojazdy wyścigowe, historyczne auta, a także akcesoria do tuningu oraz oldtimerów.

Oczywiście swoje produkty zaprezentują głównie firmy z Niemiec, dlatego najwięcej aut to modele niemieckich marek. Największym zainteresowaniem jak do tej pory cieszą się VW Golf GTI, BMW seria 1 oraz Opel Astra GTC i BMW M5.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Alkohol za kierownicą. Czy jedno piwo to za dużo?
Alkohol za kierownicą. Czy jedno piwo to za dużo?
Jazda pod wpływem alkoholu jest zabroniona. Tymczasem wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z tego, że jeszcze na drugi dzień poziom alkoholu we krwi może przekraczać dozwolony pułap.