mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > EvoBus dba o autobusy w Atenach

EvoBus dba o autobusy w Atenach

Mobilna stacja obsługi dla autobusów marki Mercedes-Benz i Setra użyczona została przez firmę EvoBus do dyspozycji przewoźników w olimpijskich Atenach.

EvoBus dba o autobusy w Atenach

Zadaniem stacji jest dokonywanie prac przeglądowych oraz napraw jeżdżących tam autobusów marki Mercedes-Benz i Setra. Podczas Igrzysk usługi serwisowe będą świadczone przez całą dobę na trzy zmiany. Czynna przez 24 godziny na dobę gorąca linia telefoniczna jest dostępna dla wszystkich europejskich klientów firm Mercedes-Benz i Setra, którzy w czasie Olimpiady znajdą się w Atenach.

Mobilna stacja obsługi przybyła do Aten pod znakiem OMNIplus, który w ramach EvoBus stanowi markę usług dla autobusów Mercedes-Benz i Setra. W Atenach jest w użyciu ponad 800 autobusów tych marek, które przewożą sportowców, trenerów, dziennikarzy i turystów na imprezy olimpijskie. Autobusy turystyczne przybyły z całej Europy. Aby zapewnić pełną mobilność tej międzynarodowej i prawdziwie "olimpijskiej" floty, mobilna stacja obsługi została wyposażona w specjalne narzędzia umożliwiające szybką naprawę pojazdów. Wykonywaniem usług serwisowych zajmują się trzej specjalnie do tego oddelegowani pracownicy działów serwisowych niemieckich zakładów EvoBus.

W Atenach mobilna stacja obsługi parkuje bezpośrednio na zamkniętym z przyczyn bezpieczeństwa "Pierścieniu Olimpijskim" na terenie byłego lotniska, gdzie może świadczyć szybką pomoc bez zbędnych komplikacji. Załoga stacji może liczyć na dodatkowe wsparcie ze strony dwóch pojazdów obsługowo-naprawczych Centrum Serwisowego w Atenach, którym także zezwolono na wjazd na teren "Pierścienia Olimpijskiego".

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Znów zatankujemy na CPN - Orlen przywraca markę
Znów zatankujemy na CPN - Orlen przywraca markę
Stacja paliw z logo CPN znów będzie działać. Z okazji 20. rocznicy działalności w Polsce koncern PKN Orlen przygotował powrót stacji pod szyldem CPN oraz Petrochemii Płock.