mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F400 Carving

F400 Carving

Model studyjny Daimler Chrysler łączy przyszłościowe technologie i emocje

F400 Carving

F400 Carving to model koncepcyjny Daimler Chrysler, jego budzące emocje kształty mieszczą w sobie przyszłościowe technologie i innowacje.

Projektując sylwetkę tego samochodu designerzy pragnęli, aby wyrażała ona miłość do motoryzacji, fascynację techniką i zachwyt nad dynamiczną i zorientowaną na niezapomniane przeżycia jazdą.

Efektem ich pracy jest dwumiejscowe, zupełnie otwarte auto sportowe. F400 Carving ma na pierwszy rzut oka kojarzyć się z wysportowanym ciałem. Z boku linia nadwozia przypomina skrzydło, które rozpina się na kołach i współtworzy z nimi pełną harmonii sylwetkę. Wywołane przez ten zabieg wrażenie wolności zostało dodatkowo zwiększone poprzez małe skrzydełka nad kołami.

Samochód sportowy powinien świetnie zachowywać się na zakrętach. W tej kwestii Carving ma dla nas niespodziankę. Aby auto dobrze trzymało się drogi i dawało przyjemność z pokonywania wiraży, jego koła mają możliwość przechylania się.

Ponieważ auto pozbawione jest przedniej szyby pasażerowie mają do dyspozycji okulary oraz czapki.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mazda 3 – ceny i wyposażenie
Mazda 3 – ceny i wyposażenie
Polski importer ujawnił cennik nowej generacji Mazdy 3. Bazowy model kosztuje 95 tys. złotych, ale jest bardzo bogato wyposażony.