mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiat i jamajscy bobsleiści znowu razem

Fiat i jamajscy bobsleiści znowu razem

Po pięciu latach od rozpoczęcia współpracy przy reklamie wprowadzającej na rynek model Doblo, Fiat powraca do sponsorowania jamajskiej reprezentacji bobslejowej, przygotowującej się do Igrzysk Olimpijskich w Turynie w 2006 r.

Fiat i jamajscy bobsleiści znowu razem

Jamajska reprezentacja bobslejowa miała swoją premierę podczas Igrzysk Olimpijskich w Calgary w 1988 roku, wzbudzając niezwykłe zainteresowanie i ogromną sympatię światowej publiczności. Współpraca Fiata z jamajską drużyną bobslejową rozpoczęła się w 2000 roku, a związana była z wprowadzeniem na rynek Fiata Doblo.

Obecnie FIAT zamierza po raz drugi sponsorować drużynę podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich Turyn 2006, tym razem z Pandą 4x4 w roli głównej oraz z bogatą serią specjalnych przedsięwzięć komunikujących to wydarzenie. Sponsoring Jamajskiej Reprezentacji Bobslejowej zostanie poparty również lokalnymi działaniami promocyjnymi od marketingu sportowego poprzez imprezy w punktach sprzedaży, po specjalne prezentacje Domu Jamajskiego.

Sponsorowanie jamajskiej reprezentacji bobslejowej jest ważnym punktem w strategii Fiat Auto jako Oficjalnego Sponsora Igrzysk Olimpijskich Turyn 2006.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Renault Winter Edition w Polsce
Renault Winter Edition w Polsce
Renault wprowadziło specjalną, bogato wyposażoną serię Winter Edition dla wybranych modeli osobowych z rocznika 2018.