mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ford Transit Custom w nowej odsłonie

Ford Transit Custom w nowej odsłonie

Podczas Targów Motoryzacyjnych w Hanowerze Ford zaprezentował zupełnie nową linię modeli Transit. Custom jest już dostępny, natomiast Transit i Transit Connect będą w sprzedaży pod koniec przyszłego roku.

Ford Transit Custom w nowej odsłonie
Nowy Transit to nowoczesny samochód użytkowy. Cechują go duża ładowność, różnorodność zaawansowanych technologii oraz wyjątkowo niskie koszty eksploatacji. Dopracowane i przestronne wnętrze podnosi poziom komfortu. Transit kontynuuje tradycje swoich poprzedników i wciąż jest wzorem wytrzymałości i niezawodności.

Wiodąca w klasie przestrzeń ładunkowa
Transit Custom oferuje najdłuższą przestrzeń ładunkową, najszerzej otwierane drzwi boczne do załadunku oraz najlepszą wysokość użytkową wnętrza w swej klasie. Oznacza to, że może z łatwością przewozić standardowe płyty budowlane o wymiarach 244 x 122 cm ustawione bokiem bądź ułożone płasko na podłodze, 3 europalety i inne przedmioty o długości do 3 metrów. Przestrzeń ładunkowa wynosi łącznie prawie 6 metrów sześciennych przy zamontowanej przegrodzie - i to w wersji z krótkim rozstawem osi!

Zintegrowany bagażnik dachowy — większa wygoda, mniejszy hałas
Bagażnik dachowy można złożyć na płasko, gdy nie jest potrzebny. Oszczędza to właścicielowi problemu z zakładaniem i ściąganiem relingów oraz pozwala z łatwością przejechać przez miejsca z ograniczeniem wysokości pojazdu do 2 metrów (z wyjątkiem modeli o całkowitej masie 3 300 kg). Bagażnik po złożeniu nie zwiększa oporu powietrza, ogranicza hałas i pomaga zaoszczędzić paliwo.

Ford SYNC – zaawansowany system sterownia głosem
Ford SYNC umożliwia obsługę odtwarzacza muzyki czy wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą prostych poleceń głosowych. SYNC służy również do głosowego sterowania cyfrowymi odtwarzaczami muzyki oraz obsługi strumieniowego przesyłania muzyki z telefonu komórkowego.

Funkcja wzywania pomocy (Emergency Assistance) — pomoc w nagłych wypadkach
Nagrodzona funkcja wzywania pomocy jest kluczowym elementem systemu SYNC. Gdy dojdzie do wypadku, uruchamia się w momencie aktywacji poduszki powietrznej lub odcięcia pompy paliwowej. Tak długo, jak telefon jest podłączony do SYNC, system może wykorzystać go, do połączenia się ze służbami ratunkowymi, aby podać im wszystkie istotne informacje (np. współrzędne GPS) oraz umożliwić rozmowę z kierowcą.

Niskie koszty eksploatacji
Ford Transit Custom przoduje w swojej klasie nie tylko dzięki najniższemu zużyciu paliwa, ale również dzięki najdłuższym okresom międzyprzeglądowym. Wyposażony w oszczędne, wytrzymałe i niezawodne silniki wysokoprężne Duratorq, które wykonano z podzespołów o wydłużonej żywotności, Ford Transit Custom przeglądy serwisowe musi przechodzić co 50 000 km lub co 2 lata. Dodatkowo Ford Transit Custom jest objęty 12-letnią gwarancją na korozję perforacyjną nadwozia.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Ford Transit
Ford Transit
Cena podstawowa już od: 119 949 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. mixt-4dr. rama-2dr.
Ford Transit Custom
Ford Transit Custom
Cena podstawowa już od: 99 974 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. kombi van-4dr. mixt-4dr.

Podobne wiadomości:

Rekordowy wynik elektrycznego Nissana e-NV200 40 kWh

Rekordowy wynik elektrycznego Nissana e-NV200...

Aktualności 2019-06-17

Systemy bezpieczeństwa

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~Łukasz Szczechowiak 2015-09-22

Auto świetna ale :nnW magazynie forda na całą Europę od dwóch miesięcy nie posiadają części takich jak błotnik czy tylne drzwi. Z informacji jakie dostałem części nie będzie jeszcze co najmniej 2 tygodnie ale nikt nie wie kiedy będą. Zastanówcie się przed zakupem czy chcecie mieć auto które w razie małej stłuczki będzie wyłączone z użytkowania na pół roku ,a kto wie może rok czy dwa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
VW walczy ze smogiem
VW walczy ze smogiem
Jego zapowiedź, że do 2050 roku stanie się neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla nie jest deklaracją bez pokrycia...