mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ford Transit - większy wybór od 2005

Ford Transit - większy wybór od 2005

W czterdziesty rok produkcji dostawczego modelu, Ford wjedzie z dwiema nowymi wersjami swojego dostawczaka. Są to: T260 ze średniej długości podwoziem i T 280 z długą bazą.

Pierwsza z nich, posiada 2,9-metrową przestrzeń ładunkową o pojemności prawie 9 i 10,3m2 – odpowiednio dla wersji z niskim i wysokim dachem – i ma ładowności 907kg. Drugi model, dostępny również w obu wysokościach kabiny i przestrzeni ładunkowej, dysponuje przestrzenia o długości 340 centymetrów. Mieści 10,45m2 towaru w wersji niskiej lub 11,9m2 w wersji wysokiej.

Wszystkie nowe modele będą wyposażane w trzy wersje 2-litrowej jednostki. Diesle mogą mieć moc od 85 KM lub 100 KM w opcjach TDdi do 125 KM w wersji z common rail – TDCi. Auta dostępne będą zarówno z przednim, jak i tylnym, napędem. Te pierwsze zyskają na niższym położeniu powierzchni ładunkowej, natomiast tylno napędowe dostawczaki zabiorą średnio o 100kg więcej.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Parkowanie równoległe. Jak robić to dobrze?
Parkowanie równoległe. Jak robić to dobrze?
Parkowanie równoległe to pozornie trudny manewr. Tymczasem wystarczy poznać kilka zasad, by wpasować się w każdą niemal lukę.