1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Ford oferuje zdalne aktualizacje do Mustanga Mach-E

Ford oferuje zdalne aktualizacje do Mustanga Mach-E

Ford Mustang Mach-E oferować będzie system bezprzewodowej zdalnej aktualizacji oprogramowania, który pozwoli na doskonalenie Mustanga Mach-E, nie wymagając od właściciela nawet wychodzenia z domu.

Ford oferuje zdalne aktualizacje do Mustanga Mach-E
Dzięki szybkim i łatwym do wykonania aktualizacjom, które można przeprowadzić z dowolnego miejsca, nawet z własnego domu, Ford będzie zawsze mógł zapewnić nowemu, w pełni elektrycznemu Mustangowi Mach-E najnowsze dostępne oprogramowanie jego systemów.

Wiele aktualizacji można wykonać w mniej niż dwie minuty, przy czym wprowadzanie wielu z nich jest praktycznie niewidoczne dla kierowcy. Jest to możliwe dzięki platformie połączonej z chmurą obliczeniową, która utrzymuje działanie aktualnie zainstalowanego oprogramowania do czasu, aż nowa wersja będzie gotowa do pracy.

Bezpieczne aktualizacje oprogramowania oferują ulepszenia licznych modułów nowego SUV-a, od systemu komunikacyjno-rozrywkowego SYNC po usprawnienia zwiększające wygodę, możliwości samochodu i jego funkcjonalność.

– Piękno Mustanga Mach-E polega na tym, że to, czego nasi klienci doświadczą w pierwszym dniu po jego zakupie, to dopiero początek – samochód będzie się rozwijał, zyskując z czasem jeszcze więcej funkcji i możliwości – podkreśla John Vangelov, szef działu usług połączonych, Ford Motor Company. – Nasze inteligentnie działające zdalne aktualizacje minimalizują również czas uruchomienia nowych wersji oprogramowania poprzez niewiarygodnie szybką aktywację i gwarantują, że Twój Mustang Mach-E będzie się wciąż stawał lepszy, nawet gdy Ty śpisz.

Przewidywane ulepszenia wykraczają daleko poza aktualizacje systemu SYNC. Prawie wszystkie moduły komputerowe Mach-E mogą być aktualizowane zdalnie i bezprzewodowo, co oznacza, że Ford może zapewnić poprawę osiągów i zupełnie nowe funkcje, które nie muszą nawet istnieć, gdy klienci odbierają swoje nowe samochody.

Niektóre instalacje aktualizacji będą praktycznie niezauważalne dla klientów, którzy mogą wybrać stały czas ich przeprowadzania – na przykład w środku nocy – gdy ich Mach-E jest zaparkowany. Wiele aktualizacji zostanie ukończonych niemal natychmiast po uruchomieniu pojazdu przez kierowcę, a o tym, jakie ulepszenia zostały właśnie zainstalowane w pojeździe, będą informowały odpowiednie komunikaty.

Wiele może zostać ukończonych w mniej niż dwie minuty, a te bardziej złożone, które mogą wymagać dłuższego postoju pojazdu, mogą zostać zaplanowane na czas, który kierowca uzna za najbardziej dogodny.

Ford spodziewa się, że pierwsze aktualizacje zostaną dostarczone w ciągu sześciu miesięcy po tym, jak pierwsze Mustangi Mach-E znajdą się u klientów. Właściciele będą otrzymywali powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania, gdy będą one dostępne i możliwe do zainstalowania za pomocą łączności Wi-Fi lub połączeń komórkowych, zależnie od rodzaju aktualizacji.

Podobne wiadomości:

Opel Combo-e: elektryczny dostawczak

Opel Combo-e: elektryczny dostawczak

Aktualności 2021-01-27

Volvo reaguje na wzrost popytu na elektryczne modele

Volvo reaguje na wzrost popytu na elektryczne...

Aktualności 2021-01-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Yaris WRC w nowych barwach na sezon 2021
Toyota Yaris WRC w nowych barwach na sezon 2021
TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team pokazał nowe malowanie Toyoty Yaris WRC. Fabryczny zespół Toyoty będzie walczył tym samochodem o kolejne tytuły w Rajdowych Mistrzostwach Świata (WRC) w sezonie 2021.