mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Genewa Autoshow - cz.I

Genewa Autoshow - cz.I

Wprost z targów genewskich informujemy o premierach nowych modeli, które cieszą się największą popularnością wśród zwiedzających. Krótki komentarz do najciekawszych nowości prosto z Genewy od red. naczelnego czasopisma Flota - M. Szczepaniaka.

Genewa Autoshow - cz.I

M.SzczepaniakZ punktu widzenia przeciętnego Polaka kilka nowości wydaje się być szczególnie interesujące. Jeśli przyjąć, że głównym kryterium przy zakupie nowego auta jest cena, to spore szanse na sukces rynkowy mają trojaczki z Kolina - Toyota Aygo, Peugeot 107 i Citroen 1. Na pewno spore powodzenie czeka nowego Volkswagena Passata oraz Opla Zafirę. Natomiast ciekawe, jak zaprezentuje się najpopularniejsza w Polsce marka - Fiat, w segmencie aut klasy średniej wyższej.

Toyota Aygo, Citroen C1 i Peugeot 107 – maleństwa produkowane w czeskim Kolinie. Samochody są bardzo małe a wnętrze bardzo skromne. Dostępne także w wersji 5-drzwiowej. Silniki 1,1 l i 1,4 diesel. Jeśli cena nie będzie zaporowa będą idealnym samochodem dla handlowca. Małe, tanie i, co ważne, z dobrą wartością rezydualną.

Volkswagen, bez większego rozgłosu pokazuje nowego Passata – dzięki tej limuzynie VW z pewnością wkroczy do segmentu premium walcząc z Volvo, Audi i BMW. Wykończenie najwyższej jakości, do tego cała gama silników koncernu VW.

Fiat Croma – podobny nieco do Stilo Multiwagon, jest wielką nadzieją Fiata. Ma uzupełnić lukę w ofercie koncernu w segmencie D. Świetnie wyposażony, z eleganckim wnętrzem może wprowadzić spore zamieszanie w segmencie Laguny, Peugeota 407, Octavii. Cena jest jeszcze nieznana.

Opel Zafira – biorąc pod uwagę nową Astrę, można się było spodziewać czegoś bardziej spektakularnego. Odświeżono design choć sylwetka pozostaje niemal nietknięta.

I na koniec jedne z najpiękniejszych na targach. Alfa Romeo Brera – Alfa tym modelem dokonuje wielkiego powrotu do samochodów Coupe. Alfa Romeo 159 – reprezentacyjna limuzyna ze sportowym duchem. Obie Alfy wyznaczają nowy design marki, z potrójnymi reflektorami, ukrytymi pod szkłem

Wkrótce kolejna relacja z Genewy!!!

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
UFG skontroluje krótkoterminowe polisy OC
UFG skontroluje krótkoterminowe polisy OC
30-dniowe polisy OC służyć mają komisom, tymczasem niektórzy agenci proponują je kierowcom o dużej szkodowości. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny już prowadzi kontrole.