mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Genewa Autoshow - cz.II

Genewa Autoshow - cz.II

Czas na kolejną porcję nowości prosto z hali wystawowej PalExpo w Genewie. Dziś nieco bardziej luksusowe marki, na które może większości z nas nigdy nie będzie stać, ale popatrzyć i pomarzyć zawsze można.

Genewa Autoshow - cz.II

Inwazja Mercedesów – nowa B-klasa, rozwinięcie popularnego modelu A, doskonała propozycja dla managera. Nowości u Mercedesa to odświeżony model M i nade wszystko nowy silnik CDI 280 o mocy ponad 230 KM, montowany niemal we wszystkich samochodach koncernu. Są także takie ekstrawagancje jak silnik 400 CDI w modelu SL i nowy Maybach 57S z silnikiem o mocy 612 KM, przyspieszający do setki w mniej niż 5 sekund. Czyżby Maybach dla kierowcy?

Lexus IS 200 to zupełnie odnowiony samochód. Po raz pierwszy w samochodach tej luksusowej marki będzie się montować silnik diesla. Jednostka 2,2 D-4D o mocy ponad 170 KM, jest, wg Japończyków, najczystszym silnikiem dostępnym na rynku. Produkowany jest wyłącznie w fabryce Toyoty w Polsce!

Citroen C6 będzie największą limuzyną Citroena. Tylna szyba wyraźnie nawiązuje do legendarnego modelu DS z lat 60-tych. Majestatyczna limuzyna dla zarządu. W ten sposób Citroen uzupełnił gamę swoich modeli od C1 do C6. Jeśli wziąć pod uwagę, że w ofercie znajduje się jeszcze C8, to może w niedalekiej przyszłości doczekamy się modelu oznaczonego symbolem C7?

BMW M6 – 5 litrów pojemności, ponad 500 KM, ponad 500 NM ale mniej niż 5 sek. do setki! Potęga z Bawarii – a to nie koniec, ponieważ silnik można jeszcze doładować turbiną. Jeśli do tego dodać piękną stylistykę serii 6, to otrzymujemy auto - marzenie.

Wkrótce kolejna porcja zdjęć i informacji z Genewy! A w niej luksusowe limuzyny, sportowe supersamochody i amerykańskie nowości, specjalnie dla europejskich klientów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen e-Crafter – polska premiera
Volkswagen e-Crafter – polska premiera
Podczas targów Fleet Market w Warszawie Volkswagen zaprezentował nowego e-Craftera – bezemisyjny samochód dostawczy z napędem elektrycznym.