1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Honda BR-V - zapowiedź nowego SUVa

Honda BR-V - zapowiedź nowego SUVa

Od lat znamy Hondę CR-V, niedawno powróciła Honda HR-V, a teraz do rodziny japońskich SUVów dołączy model BR-V. Na razie tylko w Indonezji, ale patrząc na przedpremierowe szkice tego auta chcielibyśmy, by trafiło do Europy.

Honda BR-V - zapowiedź nowego SUVa
BR-V to skrót od "Bold Runabout Vehicle", co oznacza odważny pojazd do codziennego użytku. Patrząc na szkice nowego SUVa Hondy nietrudno uwierzyć w jej wielofunkcyjny charakter - ma duży prześwit i dużą lecz zgrabną karoserię, skrywającą wnętrze dla aż siedmiu osób. Można więc oczekiwać, że BR-V będzie autem większym od CR-V, które standardowo przewozi pięciu podróżnych. Prezentuje się męsko i solidnie, trochę w przeciwieństwie do nieco damskiej Hondy HR-V, którą poznaliśmy na nowojorskim salonie w 2014 roku.
 

 
Pod maską Hondy BR-V znajdzie się niewielki, ale żwawy (ponoć) silnik benzynowy 1,5. Do wyboru będą dwie skrzynie biegów (zapewne manualna i 9-stopniowy automat). Premiera wersji produkcyjnej nowego SUVa zaplanowana jest na sierpniowy salon samochodowy w Tangerang, w Indonezji. Auto produkowane ma być w Tajlandii i na razie nie wiadomo, czy wyruszy stamtąd w podróż na rynki Starego Kontynentu.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Honda CR-V
Honda CR-V
Cena podstawowa już od: 154 000 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.
Honda HR-V
Honda HR-V
Cena podstawowa już od: 129 500 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Honda HR-V oficjalnie zadebiutowała w Los Angeles

Honda HR-V oficjalnie zadebiutowała w Los...

Premiery 2014-11-21

Honda CR-V 1,6 Elegance: Królestwo za diesla

Honda CR-V 1,6 Elegance: Królestwo za diesla

Testy samochodów 2015-05-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!