mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hummer w Europie!

Hummer w Europie!

Niedawno informowaliśmy o wzroście zainteresowania kolejnych amerykańskich producentów rynkami Europy. Mówi się między innymi o już obecnych markach Chevrolet i Chrysler, oraz o niedalekim debiucie Cadillaca i Dodge'a. A teraz...

Pisaliśmy również o możliwym importowaniu aut marki Hummer na Stary Kontynent (więcej: Hummer w Anglii), teraz te informacje potwierdziły się. Właściciel i producent gigantycznych SUV-ów, koncern General Motors podpisał ostatnio list intencyjny z holenderską firmą Kroymans, która miałaby się zająć dystrybucją na rynkach europejskich.

Największy producent świata sprecyzował jednocześnie i ujawnił konretny plan działań. Sprzedaż Hummer-a ma ruszyć najpóźniej pod koniec przyszłego roku. Holendrzy, którzy jak dotąd mają renomę zbudowaną na podstawie dystrybucji marek Cadillac i Corvette, mają zająć się organizacją i prowadzeniem interesu w 27 krajach naszego kontynentu.

Tym samym jesteśmy świadkami kolejnego ruchu - po debiucie modelu H3 (więcej: Hummer się kurczy), zapowiedzi wprowadzenia do jego oferty silnika diesla i planach sprowadzania na zamówienie pierwszych aut do Europy pod koniec tego roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wzrosną kary za brak polisy OC
Wzrosną kary za brak polisy OC
Od początku 2019 roku wzrośnie wysokość kar za brak obowiązkowej polisy OC. Kierowcy aut osobowych zapłacą 4500 złotych.