mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Iberia Motor Company - 10 lat w Polsce

Iberia Motor Company - 10 lat w Polsce

Iberia Motor Company

Iberia Motor Company S.A. powstała 29 czerwca 1992 roku. W ciągu minionych 10 lat istnienia firma sprzedała na polskim rynku blisko 75000 samochodów. Najlepiej sprzedającym się modelem w grupie aut jest Seat Cordoba ( 38000 sprzedanych egzemplarzy), na drugim miejscu plasuje się Seat Ibiza, a na trzecim Toledo.

Z okazji dziesięciolecia istnienia 22 czerwca odbył się jubileuszowy, rodzinny piknik. W swojej nowej siedzibie w Piastowie firma gościła ok. 3000 gości z całego świata.

Imprezę prowadzili Zbigniew Eysmont oraz Krzyszof Ibisz. Na wstępie zaprezentowały się Seaty, a zaraz za nimi motocykle Harley-Davidson. Odbyły się liczne występy. Symulatory jazdy samochodem, strzelanie z łuków, kasyno z ruletką i „Black Jackiem”, a dla lubiących wyzwania „Rodeo Bull” i „Bungee Run”. Na zakończenie dnia dla wszystkich obecnych zaśpiewała Natalia Kukulska.

Na pikniku można było się szczegółowo zapoznać ze wszystkimi modelami Seata. Również Seat Sport wystawił swoją Cordobę WRC, a swoją obecnością zaszczycił piknik Krzysztof Hołowczyc.

Komentuj:

~Andrzej 2006-05-11

Nie wiem z czego tu się cieszyć Moja Cordoba po 30000km bierze olej skrzynia biegów zaczęła się rozwalać przed 40000km - a co najważniejsze to w serwisie stwierdzili że już minęło 2 lata i gwarancji nie podlega TO CI MI BUBEL!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi obniża ceny nawet o 41 tys. zł
Mitsubishi obniża ceny nawet o 41 tys. zł
W polskich salonach marki Mitsubishi ruszyła wyprzedaż aut z rocznika 2018. Zniżki sięgają nawet 41 tys. złotych.