mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Inauguracja Klubu Milionerów Scania

Inauguracja Klubu Milionerów Scania

W ostatnich dniach sierpnia uroczystym wręczeniem Aktu Przyjęcia powitano w Klubie Milionerów Scania pierwszego jej członka. Do grona Klubowiczów zaproszenie otrzymał Pan Stefan Sikora – Prezes firmy Transcornelia.

Inauguracja Klubu Milionerów Scania

Wydarzenie to zainaugurowało działalność elitarnego Klubu Milionerów powołanego przez Scania Polska.

Stając się członkiem Klubu firma Transcornelia zgłosiła 16 Scanii, które spełniły wszystkie wymagania i warunki stawiane w Regulaminie Klubu. Transcornelia posiada łącznie 52 zestawy, z których większość to pojazdy Scania i jest jednocześnie jedną z wielu spośród grona użytkowników pojazdów, które przejechały wiele milionów kilometrów.

Jak powołano do życia Klub Milionerów Scania?
Otóż, ciężarówki do transportu długodystansowego są niezawodne, trwałe i pokonują miliony kilometrów. By uhonorować najbardziej wytrwałych użytkowników, powołano Klub Milionerów, do którego Scania zaprasza właścicieli ciężarówek, których licznik przejechanych kilometrów wskazuje powyżej 1.000.000 km i są zakupione u autoryzowanego przedstawiciela firmy Scania w Polsce.

Członkostwo w Klubie Milionerów Scania to okazja do integracji użytkowników pojazdów o dużym przebiegu, oraz płaszczyzna umożliwiająca wymianę doświadczeń.

Komentuj:

~ujo 2008-03-08

szkoda ze juz niema go miedzy nami :-((((((((

~Jurek 2007-08-26

Panowie nie pracujecie w tej firmie i nic nie wiecie p Sikora jest dobrym czlowiekiem ,Ale jako szef musi miec ostatnie zdanie to jest jego sprzet i on daje mm\nam robote to wiec zastanowcie sie co piszecie

~daro 2007-03-11

beny masz racje

~beny 2007-03-11

Pan sikora to jeden z największych oszustów

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
PZU wycofuje zniżki na OC dla członków PZM
PZU wycofuje zniżki na OC dla członków PZM
Dużym zaskoczeniem dla członków Polskiego Związku Motorowego jest komunikat o likwidacji zniżek na polisę OC dla właścicieli starych samochodów.