mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Inter Moto 2004

Inter Moto 2004

Już po raz trzynasty w dniach 16-18 kwietnia odbędzie się we Wrocławiu Wystawa Motoryzacyjna INTER MOTO, uznawana za największe wydarzenie targowe branży motoryzacyjnej w południowej Polsce.

Inter Moto 2004

W ubiegłym roku imprezę odwiedziło blisko 10.000 widzów. Jednak ta edycja ze względu na bogatą ofertę wystawców uatrakcyjnioną licznymi wydarzeniami oraz imprezami okołotargowymi, bez wątpienia przyciągnie większą rzeszę osób interesujących się motoryzacją.

Swój udział zapowiedzieli już wrocławscy dealerzy takich marek jak: BMW, Chrysler, Honda, Kia, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Renault i Volvo. Obok dealerów swoje oferty zaprezentują także producenci akcesoriów motoryzacyjnych i części zamiennych oraz wykonawcy usług naprawczych. Ponadto  można będzie oglądać samochody zabytkowe takie jak Citroen z 1938,  Wartburg z 1952 czy specjalny samochód pożarniczy Magirus-Deutz. Na wystawie będą też garbusy i busy marki Volkswagen prezentowane przez Klub Miłośników Garbusa „Wieeelka Kura” oraz samochody różnych marek po tunningu. Dla miłośników  pojazdów na szeroko pojętych czterech kołach Automobilklub Piastowski przygotuje pokaz szajowozów i cartingów a warszawska firma Venakom-Eko Napędy – rowery napędzane elektrycznie oraz tzw. trójkołowce (rydwany).

Wystawę wzbogacą liczne imprezy towarzyszące: III Rajd Dealerów i Dziennikarzy, Wyścig Mistrzów i Subaru, wyścig o Puchar Prezesa Hali Ludowej czy też pokaz motocykli Harley Davidson. Na zwiedzających czekają też takie atrakcje jak egzamin na kartę rowerową, symulacja stanu nieważkości i jazdy samochodem, jazda na rowerze elektrycznym, możliwość porozmawiania ze strażnikami miejskimi i policjantami "drogówki". Dla publiczności planowany jest konkurs, w którym główną nagrodą będzie wyjazd na weekend samochodem Volvo S40.

Wystawa będzie otwarta od 16 (piątek) do 18 (niedziela) kwietnia od godziny 10.00 do 18.00. Ceny wejściówek dla dorosłych wynoszą 8 zł, ulgowe 5 zł, bilety grupowe 3 zł, a rodzinne 15 zł. Dzieci do lat sześciu mają wstęp bezpłatny. Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl jest jednym z partnerów wystawy.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wodór - paliwo przyszłości
Wodór - paliwo przyszłości
Wodór jako paliwo ma wiele zalet. W dobie elektryfikacji samochodów gaz ten może odegrać niebagatelną rolę.