1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Jeep Wrangler od Vilner - nie taki złom

Jeep Wrangler od Vilner - nie taki złom

Kojarzycie odnogę tuningu zwaną "rat style"? Firma Vilner, która zabrała się za modyfikacje Jeepa Wranglera Unlimited, jest w tym bardzo, bardzo dobra!

Jeep Wrangler od Vilner - nie taki złom
Bułgarski tuner Vilner przygotował specjalny projekt, który bazuje na obecnej generacji Jeepa Wranglera Unlimited. Samochód wygląda... jakby ostatnie lata życia spędził na złomowisku w towarzystwie samochodów, które wyzionęły ducha. Jednak to nie tak jak wygląda na pierwszy rzut oka - każde ognisko rdzy jest zaplanowane. Samochód został zmodyfikowany w stylu rat style, czyli tak aby przypominał zdezelowanego rzęcha.

Rdzawą powierzchnię otrzymano zdzierając lakier do gołej blachy, a następnie metal potraktowano specjalnymi środkami lub po prostu solą, dzięki czemu rdza pojawia się bardzo szybko. Korzystając następnie z przeznaczonych do tego preparatów i lakierów bezbarwnych zabezpieczono korozję tak, aby nie nalot nie uległ zniszczeniu. Jednak zmiany te to jedynie czubek góry lodowej.

Bojowy wygląd samochodu oraz co ważniejsze możliwości terenowe osiągnięto montując terenowe zawieszenie FOX, dzięki którym samochód jest zawieszony wyżej nad ziemią. Całość dopełniły 37-calowe koła z oponami ВFGoodrich Krawler T/A rock oraz wyciągarka firmy Winch. Nie poczyniono niestety żadnych zmian w napędzie, to ciągle standardowy silnik benzynowy V6 o pojemności 3,6 litra generujący 285 KM współpracujący z sześciobiegową przekładnią mechaniczną.

Ale największe zmiany czekają nas wewnątrz. Samochód niemal w całości pokryto we wnętrzu skórą i różnego rodzaju metalami. Skórą pokryto całą deskę rozdzielczą, drzwi, tunel środkowy, fotele oraz bagażnik. Dodano także elementy dekoracyjne z różnych metali. Całość dopełniają fotele obszyte skórą Оld Тobacco w ciemniejszym brązowym kolorze. Są tutaj także m.in. gałka dźwigni zmiany biegów w kształcie ludzkiej czaszki oraz zestaw toreb w bagażniku, które pozwolą uporządkować sprzęt myśliwski.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Jeep Wrangler
Jeep Wrangler
Cena podstawowa już od: 208 500 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-3dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Jeep Wrangler Wszystko o Jeep
Tematy w artykule: Jeep Jeep Wrangler

Podobne wiadomości:

Jeep Wrangler zadebiutował w Los Angeles

Jeep Wrangler zadebiutował w Los Angeles

Aktualności 2017-12-01

Nowy Jeep Wrangler - debiut jesienią

auto motor i sport 2017-01-03

Jeszcze w tym roku powinniśmy zobaczyć długo wyczekiwanego Jeepa Wranglera. Źródła zza wielkiej wody donoszą, że produkcja ruszy dopiero w listopadzie, ale kilka miesięcy wcześniej z taśmy zjadą egzemplarze przedprodukcyjne.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wakacyjne podróże Polaków samochodem elektrycznym
Wakacyjne podróże Polaków samochodem elektrycznym
Samochody elektryczne ankietowanych kierowców mają zasięg do 300 km, ale właściciele wyruszają nimi w trasy dłuższe niż 600 km, robiąc 1-2 przerwy na ładowanie. Czy komuś zdarzyło się całkowite rozładowanie?