mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jesienna promocja Seata

Jesienna promocja Seata

24 września Seat wprowadził nowe warunki promocji na wszystkie swoje modele, co w połączeniu z nowymi cenami stanowi wyróżniającą się ofertę.

Nowa promocja SEAT-a składa się z trzech elementów. Pierwszy z nich stanowi pakiet ubezpieczeniowy, wliczony w 100% w cenę samochodu w przypadku zakupu Cordoby, Toledo (z wyjątkiem wersji Sprint) oraz Altei. W przypadku pozostałych modeli, to znaczy Ibizy, Leona, Toledo Sprint, Alhambry (w wersji osobowej) 50% pakietu ubezpieczeniowego jest wliczone w cenę samochodu. Dla Alhambry w wersji Van przewidziano promocję w postaci darmowej dla klienta przeróbki na wersję ciężarową ("kratka gratis").

Następnym elementem promocji jest preferencyjny kredyt przygotowany wspólnie z Volkswagen Bank Polska, obejmujący wszystkie modele. Przewiduje on wpłatę własną klienta w wysokości 50% wartości auta oraz okres kredytowania 36 miesięcy. Promocyjne oprocentowanie nominalne takiego kredytu wynosi 7,9% (dla porównania, 11,2% w przypadku oferty standardowej), oraz klient nie jest obciążany prowizji bankową.  

Trzecim elementem promocji, który SEAT proponuje klientom są opony zimowe gratis, które otrzymuje klient przy zakupie dowolnego modelu SEAT-a.

Wszystkie trzy elementy promocji oferowane są klientom łącznie. Obecna promocja obejmuje wszystkie samochody SEAT-a zarówno z roku produkcji 2004 jak i 2003.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mazda 3 – ceny i wyposażenie
Mazda 3 – ceny i wyposażenie
Polski importer ujawnił cennik nowej generacji Mazdy 3. Bazowy model kosztuje 95 tys. złotych, ale jest bardzo bogato wyposażony.