mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kobiece Volvo

Kobiece Volvo

Najnowszy koncepcyjny model Volvo - Your Concept Car "YCC" - jeszcze przed swoim oficjalnym debiutem, który mam mieć miejsce w przyszłym roku, zdobył pierwszą nagrodę.

Kobiece Volvo

Model "YCC" ma dołączyć do rodziny koncepcyjnych modeli Volvo na wiosnę przyszłego roku lecz już teraz otrzymał główną nagrodę "Golden Spark Plug" przyznawaną przez sekcję "Kobiety i Motoryzacja" Szwedzkiego Związku Motoryzacyjnego. W uzasadnieniu nagrody uznano starania firmy zmierzające do odzwierciedlenia w produkcji nowego modelu faktu, iż ponad milion kobiet w Szwecji jest samodzielnym posiadaczem samochodu. Wykonanie modelu przez kobiecy zespół nie oznacza wcale, iż ma być on przeznaczony tylko dla tej grupy odbiorców. Podkreśla to Tatiana Butovitsch Temm z działu PR:"Mówi się, że jeśli zaspokoisz oczekiwania kobiety, to z nawiązką zaspokoisz również oczekiwania mężczyzn. Tego się trzymamy i dlatego też model YCC jest skierowany do obu płci".

Działania koncernu Volvo nie są pierwszymi tego typu. Od 13 lat istnieje w ramach firmy zespół odpowiedzialny za klientów "płci pięknej", który miał duży wpływ przy projektowaniu najnowszej generacji modelu SUV XC90. Rozpoznanie faktu, iż to nowocześni, niezależni finansowo młodzi ludzie będą głównymi klientami w przyszłości, determinuje konieczność zmian. Nadal głównymi cechami modeli Volvo zostają stylowy design, osiągi, wysoka jakość wykonania, jednak coraz większą rolę odgrywa też możliwość indywidualnej adaptacji wnętrza auta. Przy projektowaniu nowych modeli ważną rolę odgrywa śledzenie najnowszych trendów światowych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Corolla Sedan - premiera
Toyota Corolla Sedan - premiera
Toyota Corolla w wersji sedan dołącza do pokazanych niedawno hatchbacka i kombi Touring Sports. Po raz pierwszy sedan będzie dostępny jako hybryda.