1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Kolejne wyzwanie rzucone Dacii Duster

Kolejne wyzwanie rzucone Dacii Duster

Dwóch studentów z Gdańska postanowił z pomocą Dacii Duster zdobyć przylądek Nordkapp. Wyprawa trwała 7 dni a studenci podróżowali przez 6 krajów.

Kolejne wyzwanie rzucone Dacii Duster
6 lutego podróżnicy wyruszyli z Gdańska i najpierw pokonali Litwę i Łotwę. Drugiego dnia przejechali przez Estonię i na pokładzie promu pokonali Zatokę Fińską. Następnie z Helsinek wyruszyli przez Finlandię na Przylądek Północny (Nordkapp). Duster na miejsc dowiózł gdańskich studentów czwartego dnia podróży. Powrotna droga wiodła przez Szwecję, promem do Gdyni i potem na miejsce startu wyprawy.

Podczas całej podróży załoga przejechała około 5 000 kilometrów. To pokazuje, że jeśli człowiek postawi sobie cel i będzie miał wielką determinacje to nie ma rzeczy nie możliwych. Do tego wyprawa dowodzi, że Duster nie przypadkow zdobywa liczne nagrody, takie jak tytuł Internetowego Samochodu Roku 2011.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Dacia Duster
Dacia Duster
Cena podstawowa już od: 42 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Dacia oferuje instalację LPG za 1000 zł

Dacia oferuje instalację LPG za 1000 zł

Aktualności 2020-06-17

Nowa Dacia Sandero - znamy ceny

Nowa Dacia Sandero - znamy ceny

Aktualności 2021-01-20

Komentuj:

~Mateusz 2012-03-22

A mysmy z zona pojechali naszym Sandero na Lofoty z Polski razem 7000 km, i nikt o tym w mediach nie pisal :P Nie musze dodawac, ze Sandero jezdzi dalej i ma sie swietnie, bez zadnej usterki. No dobra, stracilismy lusterko w zderzeniu z losiem w Szwecji :D Pozdrowienia dla wszystkich milosnikow Dacii!

~sdf 2012-02-29

Następna niesamowita wyprawa - Dacią przez Bałkany! Trasa Katowice - Zagrzeb! Niesamowite przygody, niecodzienne wrażenia, historia wielkiego zmagania człowieka z siłami przyrody i niedoskonałością techniki! Już dziś na Discovery!

~BajaBongo 2012-02-29

My złombolami 30 letnimi obskoczyliśmy tą trasę bez awarii, a nową drakulą rozumiem dookoła równika, ale nie trasa gdzie z palcem w nosie można się kopnąć. Polecam zupełnie przy okazji StartUp Magazine dla młodych przedsiębiorców!

~wujcio 2012-02-28

Po prostu niesamowite, jestem pod wrażeniem ;-)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswageny ID.3 i ID.4 w nowej ofercie
Volkswageny ID.3 i ID.4 w nowej ofercie
Wersje prekonfigurowane, które były oferowane dotychczas dla ID.3 i ID.4 zostają usunięte z oferty. Od teraz można dokonać wyboru preferowanego akumulatora i skonfigurować auto zgodnie z własnymi preferencjami.