mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Komfort jazdy z Presidentem

Komfort jazdy z Presidentem

Firma Nissan wprowadza do sprzedaży całkowicie odnowioną wersję swojego flagowego modelu President. To już czwarta generacja tego luksusowego auta, które stawia przede wszystkim na komfort jazdy.

Komfort jazdy z Presidentem

Zewnętrzny kształt podkreśla charakter oraz dostojeństwo auta. Ale prawdziwie luksusowe jest dopiero wnętrze pojazdu, szczególnie część tylnia, która charakteryzuje się dużą ilością miejsca. Przestrzeń tylną można jeszcze dodatkowo powiększyć poprzez złożenie i przesunięcie do przodu przedniego siedzenia pasażera. Fotel ten można również odchylić do tyłu w taki sposób, iż pasażer będzie mógł wygodnie się rozłożyć. Do wyboru są wersje z dwoma lub trzema siedzeniami z tyłu. W tym pierwszym wypadku konsola zawierająca składany stolik jest przesunięta na prawo, dając więcej miejsca po lewej stronie. Do użytku pasażerów są także telewizor z DVD, gniazdko o napięciu 100 V, lampki do czytania oraz wieszaki.
Nie będzie natomiast wyboru co do silnika. Dostępny będzie tylko 4,5-litrowy V8 o mocy 280 KM, o maksymalnym momencie obrotowym 451 Nm przy 3600 obr/min.
W standardzie będzie Intelligent Brake Assist, który uaktywnia hamulce, w momencie gdy system osądzi, iż kolizja z poprzedzającym samochodem jest nieunikniona.
Znacznie zredukowana została też w nowym modelu Nissana emisja spalin osiągając japońską normę U-LEV, co oznacza mniejszą ilość nieczystości o dodatkowe 75 % w porównaniu do norm minimalnych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A1 zostanie dokończona
Autostrada A1 zostanie dokończona
Ostatni brakujący odcinek autostrady A1 zostanie dokończony. Ruszył przetarg na jego wykonanie.