mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Komunikat Magnetti Marelli

Komunikat Magnetti Marelli

W związku z niektórymi informacjami prasowymi, jakie pojawiły się w ostatnich dniach, dotyczącymi Magneti Marelli w Sosnowcu, firma wydała stosowne oświadczenie.

Tylko w ostatnich dwóch latach firmy Grupy Magneti Marelli zainwestowały w Polsce ponad 160 milionów złotych i dalsze inwestycje przewidywane są w następnych latach.

W 2005 roku przewiduje się uruchomienie produkcji wielu nowych wyrobów w zakładzie w Sosnowcu (Automotive Lighting) adresowanych w całości na eksport. To powoduje zwiększone zapotrzebowanie na powierzchnię produkcyjną w Sosnowcu.
Decyzja o przenoszeniu produkcji podjęta przez firmę Denso nie ma nic wspólnego z wypowiedzeniem umowy najmu ze strony Magneti Marelli.

Dzięki inwestycjom liczba nowo zatrudnionych w Magneti Marelli Poland będzie większa w porównaniu do liczby osób, która pracowała dla Denso. Ponadto dostaną oni od Magneti Marelli propozycję przejścia do nowego pracodawcy.

Komentuj:

~giga 2006-11-09

Są przyjęcia do waszej firmy?Jeżeli tak to dlaczego jest tak ciężko się do was dostać?Ja już od zeszłego roku mam złożone papiery i nic.Pozdrawiam.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Opłaty na niemieckich autostradach – znamy datę
Opłaty na niemieckich autostradach – znamy datę
Niemcy wprowadzają opłaty za przejazd autostradami. Pierwsze winiety kupić trzeba będzie za niecałe dwa lata.