mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Konkurs mojeauto.pl rozstrzygnięty

Konkurs mojeauto.pl rozstrzygnięty

Maluch z serii Happy End i skuter Piaggio przekazane zwycięzcom.

Konkurs mojeauto.pl rozstrzygnięty

Od kwietnia do końca czerwca trwała na stronach internetowego salonu samochodowego mojeauto.pl zabawa w prognozowanie ilości wszystkich aut sprzedanych w Polsce w pierwszym półroczu 2001 roku. Z ogłoszeniem wyników konkursu jego organizatorzy czekali na oficjalne dane podane przez firmę SAMAR. Najbliższy faktycznej ilości sprzedanych aut (wg Samar było to 191 081 nowych samochodów) był pan Jarosław Steć który pomylił się tylko o 81 pojazdów. Jako zarejestrowany użytkownik serwisu mojeauto.pl otrzymał on nagrodę główną w swojej kategorii czyli skuter Piaggio.

Maluch z serii Happy End, będący nagrodą główną w kategorii „Klienci serwisu mojeauto.pl”, został przekazany panu Mieczysławowi Sikorze, który wytypował liczbę 195 300 sprzedanych samochodów. W ten sposób klient serwisu mojeauto.pl stał się posiadaczem drugiego już auta wyprodukowanego w koncernie Fiata. Wcześniej zamówił on poprzez internetowy salon samochodowy mojeauto.pl Fiata Bravę. „O serwisie mojeauto.pl dowiedziałem się z radia. Nie miałem obaw przed zamówieniem samochodu przez Internet – wiedziałem przecież, że samochody, które można zamówić w sieci tak naprawdę znajdują się u dealerów, w rzeczywistych salonach i tam transakcja zostanie sfinalizowana.

Skorzystałem z Internetu bo to wygodne narzędzie, dzięki któremu w łatwy sposób znalazłem auto, którego szukałem, w dodatku z upustem. Internet jest świetnym uzupełnieniem rzeczywistych sklepów. Cieszę się z nagrody, choć nie zdecydowałem jeszcze, kto będzie jeździł nowym Maluchem. Może żona, a może syn, który właśnie zamierza zrobić prawo jazdy. Skąd tak trafna prognoza? Jestem analitykiem, na co dzień zajmuję się interpretowaniem danych. W tym przypadku owe dane czerpałem z Internetu” – mówi pan Mieczysław Sikora.

Uczestnicy konkursu grali również o 50-litrowe baki paliwa i koszulki firmowe serwisu mojeauto.pl.

Uroczyste przekazanie nagród głównych odbyło się 30 sierpnia w restauracji Columbus, we Wrocławiu.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota opracowała humanoidalnego robota
Toyota opracowała humanoidalnego robota
Toyota i japoński operator komórkowy NTT DOCOMO opracowały system sterowania na odległość humanoidalnym robotem T-HR3 za pośrednictwem sieci komórkowej piątej generacji.