mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kredyty na samochody on-line

Kredyty na samochody on-line

Umowa internetowego salonu samochodowego mojeauto.pl z LUKAS SA

12 marca br. internetowy salon samochodowy mojeauto.pl podpisał umowę o współpracy z LUKAS SA, największym w Polsce pośrednikiem kredytowym, którego 75% akcji objęła w lutym b.r. międzynarodowa grupa finansowa Credit Agricole.

Dzięki podjętej współpracy, użytkownicy systemu mojeauto.pl za pośrednictwem Internetu będą mieli dostęp do aktualnej oferty kredytowej LUKAS SA. Będzie ona zaprezentowana na stronach www.mojeauto.pl w formie kalkulatora kredytowego.

W najbliższym czasie zainteresowani kredytem przy zakupie auta w mojeauto.pl będą mogli za pośrednictwem Internetu składać wstępne wnioski o udzielenie go przez spółkę LUKAS. W kolejnym etapie cała procedura udzielenia kredytu będzie odbywała się on-line.

Podpisane porozumienie zakłada, że obie firmy zapewniają sobie wzajemnie preferencyjne warunki współpracy. Obie firmy zobowiązały się do prowadzenia wspólnych działań, których celem jest zaktywizowanie świadczonych przez nie usług. mojeauto.pl i LUKAS SA dążyć będą wspólnie do nawiązania korzystnej współpracy z producentami i koncernami samochodowymi działającymi na terenie Polski. W bieżącym roku spółki planują zawarcie około 5.000 transakcji związanych ze sprzedażą samochodów.

Firmy zakładają również zawarcie przez mojeauto.pl umów z komisami oferującymi sprzedaż samochodów używanych, a w ramach tej działalności również kredyt LUKASa. Samochody używane zamieszczone w systemie mojeauto.pl przez komisy współpracujące z LUKASem będą miały przypisaną sobie ofertę kredytową LUKASa.

Firmy mojeauto.pl i LUKAS SA zakładają opracowanie dla wspólnych klientów korzystnej finansowo oferty dostępnej on-line.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Policja zaostrza walkę z piratami - sypią się mandaty
Policja zaostrza walkę z piratami - sypią się mandaty
Policja ma nowy pomysł na walkę z piratami drogowymi, nagminnie łamiącymi przepisy. Powstała w tym celu grupa "Speed" ma już na koncie pierwsze sukcesy.