mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Land Rover zmienia projektanta

Land Rover zmienia projektanta

Producent samochodów marki Land Rover ogłosił kilka dni temu, że dyrektor designu, Geoff Upex zostanie zastąpiony wraz z końcem tego roku przez dotychczasowego dyrektora działu zaawansowanych projektów, Gerry`ego McGoverna.

Land Rover zmienia projektanta

Nowy człowiek będzie odpowiedzialny za nowoczesne projekty Land Rovera, lecz całkowite stery przejmie dopiero pod koniec tego roku, kiedy Geoff Upex dokończy swoją pracę wiążącą się jeszcze z wydaniem kilku nowych produktów, w tym premiery modelu Freelander2/LR2.
 
Dotychczasowy dyrektor bardzo mile wspomina okres 23 lat, kiedy to pracował dla Land Rovera. Przyznaje, że był to czas całkowitych przemian, w pozytywnym kierunku, które pozwoliły marce Land Rover stać się jednym z kluczowych rozgrywających w jego segmencie. Kontynuator tego sukcesu, Gerry McGovern posiada także duże doświadczenie w dziale, który przejmuje, gdyż przez wiele lat współpracował z Upexem. Dyrektorzy zarządzający firmą opisują go jako utalentowanego projektanta posiadającego już całkiem sporą reputację. Dodają także, iż posiada on godne pozazdroszczenia sukcesy przyczyniające się do sukcesów marki Land Rover, a także jej wizerunku na zewnątrz.

Sam Gerry McGovern jest bardzo dumny z przekazanej mu funkcji, jednakże przypomina i docenia współpracę z Upexem, która pozwoliła mu na zdobycie wielu nowych doświadczeń. Przejmuje on pałeczkę nad wyglądem marki, w momencie dużej siły i jeszcze większego potencjału Land Rovera. Wraz z grupą jednych z najbardziej uzdolnionych projektantów w branży pracować będzie nad dalszymi sukcesami, poszukując nowych rozwiązań.

Czytaj także:

Land Rover Freelander II (2006-06-23)

Nowe nazewnictwo Land Rovera (2006-04-14)


Podobne wiadomości:

Range Rover Sport – lifting dodał mu mocy

Range Rover Sport – lifting dodał mu mocy

Samochody luksusowe 2017-10-04

Land Rover Discovery 2017 – nowe wieści

Land Rover Discovery 2017 – nowe wieści

Aktualności 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Hyundai i Kia z nowym silnikiem benzynowym CVVD
Hyundai i Kia z nowym silnikiem benzynowym CVVD
Koreański koncern Hyundai-Kia prezentuje nowatorską jednostkę napędową. Jest to silnik benzynowy z systemem CVVD.

DS 3 CROSSBACK DS 3 CROSSBACK