1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Lewandowski w elektrycznym Audi e-tron GT

Lewandowski w elektrycznym Audi e-tron GT

Dziesięciu piłkarzy Bayernu Monachium, w tym gwiazda drużyny – Robert Lewandowski oraz pięciu działaczy FC Bayern, odebrali swoje nowe samochody służbowe - w pełni elektryczne modele Audi e-tron GT.

Lewandowski w elektrycznym Audi e-tron GT
Podczas oficjalnego przekazania samochodów w Driver Experience Center w Neuburgu, dziesięciu zawodników FC Bayern przekonało się, jak ekscytujące może być przyspieszenie sportowego samochodu elektrycznego i jak płynnie pokonuje on zakręty. Wśród nich byli rekordzista strzelców Bundesligi Robert Lewandowski oraz członkowie niemieckiej reprezentacji narodowej Leroy Sané, Leon Goretzka i Serge Gnabry.

By sprawdzić swoje umiejętności jazdy i refleks, piłkarze wykorzystali tor testowy w Audi Driving Experience Center. Pod okiem mistrzów Formuły E, Lucasa di Grassi i René Rasta, zasiedli za kierownicami Audi e-tron GT i Audi RS e-tron GT.

Również trener drużyny, Julian Nagelsmann, zachwycał się przyspieszeniem samochodu, które dzięki inteligentnemu zarządzaniu temperaturą pozostaje wyjątkowe nawet podczas sprintów pokonywanych kilka razy z rzędu.

„Gdy połączymy wyobraźnię i pasję, efektem są wielkie osiągnięcia. Dotyczy to w równym stopniu naszego partnera FC Bayern, jak i Audi” - powiedział Henrik Wenders, szef marki Audi. „Audi e-tron GT i Audi RS e-tron GT są uosobieniem inteligentnych osiągów. Te modele już teraz kształtują przyszłość naszej marki. Jest więc jak najbardziej sensownym, by ci ambasadorzy połączyli siły z ambasadorami FC Bayern Monachium, by pokazać, jak obie marki wspólnie dążą do postępu.”

„FC Bayern Monachium jest przykładem odpowiedzialnego podejścia do środowiska i mobilności” - podkreśla Andreas Jung, członek zarządu klubu odpowiedzialny za marketing. „Wspólnie z Audi chcemy inspirować ludzi do podejmowania intensywniejszych działań na rzecz walki ze zmianami klimatu, stąd promujemy przykłady udanej transformacji. Elektryfikacja naszej floty, przesiadka na Audi e-tron GT oraz instalacja punktów ładowania przy naszych boiskach treningowych i przy Allianz Arena, są tego świetnymi przykładami. Jesteśmy dumni, że mamy takiego udziałowca jak Audi - markę, która doskonale łączy sportowy charakter i innowacyjność ze zrównoważonym rozwojem.”

Zobacz koniecznie: Wszystko o Audi
Tematy w artykule: Audi samochody elektryczne Bayern Monachium

Podobne wiadomości:

Audi wchodzi do Formuły 1

Audi wchodzi do Formuły 1

Aktualności 2022-09-06

Mercedes EQE SUV - premiera

Mercedes EQE SUV - premiera

Aktualności 2022-10-20

Komentuj:

~annaa 2021-08-07

Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, nmoje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: nnwww.zakazanarandka.pl n__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __n Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lubnzadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.