1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Lexus LC Convertible po tuningu TRD

Lexus LC Convertible po tuningu TRD

Oficjalny warsztat tuningowy Toyoty i Lexusa – Toyota Racing Development – przygotował ciekawy pakiet dla Lexusa LC Convertible.

Lexus LC Convertible po tuningu TRD
W zestawie TRD znalazły się specjalne elementy zarezerwowane dla nowej wersji z otwartym dachem – LC Convertible, które sprawiają, że kabriolet jeszcze bardziej wyróżnia się na drodze.

Lexus LC z dodatkowymi spoilerami

Właścicielom Lexusa LC TRD proponuje przedni spoiler, dokładki progów oraz tylny dyfuzor z dodatkowymi lotkami po bokach. Części w widoczny sposób zmniejszają prześwit auta – z przodu jest niższy o ok. 30 mm. W ofercie znalazły się też niewielki tylny spoiler montowany na krawędzi pokrywy bagażnika oraz osłony lusterek.

Elementy te nie tylko podkreślają sportowy wygląd modelu Lexusa, ale poprawiają też jego aerodynamikę. Wszystkie – poza tylnym spoilerem – można zastosować również w nowym LC Convertible.

Skrzydło specjalnie dla kabrioletu

Toyota Racing Development przygotowało również dwie części zarezerwowane wyłącznie dla nowego kabrioletu Lexusa. To spore tylne skrzydło o nietypowym kształcie, wykonane z włókna węglowego i umiejscowione na pokrywie bagażnika.

Drugim elementem jest specjalna osłona montowana nad tylnymi fotelami, którą również zrobiono z karbonu. Dodaje autu wyjątkowego charakteru, zgodnego z duchem sportowego cabrio, a także zmniejsza działanie wiatru w czasie jazdy z otwartym dachem.

Koła i amortyzatory

W katalogu dla Lexusa LC znalazły się też 21-calowe, kute felgi. Do wyboru są dwa wzory obręczy oraz trzy kolory wykończenia – matowy Ice Black oraz błyszczące Diamond Gray Metallic i Lunanium Gun Metallic. Do luksusowego coupé Lexusa japoński warsztat tuningowy proponuje również amortyzatory o bardziej sportowej charakterystyce.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Lexus
Tematy w artykule: Lexus tuning kabriolety

Podobne wiadomości:

Pierwsze elektryczne modele Lexusa

Pierwsze elektryczne modele Lexusa

Aktualności 2019-12-12

Samochodowe dachy przyszłości

Samochodowe dachy przyszłości

Technika 2020-02-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Alkohol i prowadzenie samochodu - kiedy można jechać?
Alkohol i prowadzenie samochodu - kiedy można jechać?
Alkohol i prowadzenie pojazdów to fatalne połączenie. Ale warto pamiętać, że jeszcze rano, po zakrapianej imprezie, poziom alkoholu i zmęczenie organizmu nie pozwalają na bezpieczną jazdę.