mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Logan w przyszłym roku w całej Europie

Logan w przyszłym roku w całej Europie

Koncern Renault podjął decyzję o wprowadzeniu do sprzedaży Dacii Logan w większości krajów Europy Zachodniej w drugiej połowie 2005.

Logan w przyszłym roku w całej Europie

W większości krajów Europy Zachodniej Logan będzie sprzedawany przez sieć Renault pod marką Dacia, na warunkach, które zostaną określone w 2005 roku. Sprzedawane wersje będą posiadały poziom wyposażenia odpowiadający wymaganiom rynku zachodnioeuropejskiego. Ich ceny zostaną ustalone w 2005 roku – powinny zaczynać się od poziomu 7500 euro i będą zróżnicowane w zależności od lokalnych przepisów podatkowych. Będzie to najbardziej konkurencyjna oferta na tych rynkach.

Dacia Logan odniosła duży sukces w Rumunii, gdzie w lecie tego roku przyjęto 11.000 zamówień wstępnych. 2.250 kolejnych zamówień zebrano pomiędzy 9 września – oficjalną datą wprowadzenia do sprzedaży tego modelu – a 13 września, w czasie dni otwartych zorganizowanych w sieci handlowej. Zgodnie z celami projektu, w okresie od października 2004 do końca 2005 roku Logan zostanie wprowadzony na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej, na Środkowych Wschodzie oraz w Afryce Północnej, a w listopadzie 2004 w Turcji. W sumie model ten będzie sprzedawany w 35 krajach poza Europą Zachodnią i będzie montowany również w Rosji, Maroku, Kolumbii i Iranie. Wdrożenie tego projektu na skalę międzynarodową jest dla Renault priorytetem.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Zmiany w Audi. Kto zastąpi Brama Schota?
Zmiany w Audi. Kto zastąpi Brama Schota?
Bram Schot 1 stycznia objął stanowisko prezesa zarządu Audi. Wiemy już, kto zajmie jego poprzednie stanowisko w firmie.