1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Maserati wprowadza 10-letnią gwarancję

Maserati wprowadza 10-letnią gwarancję

Maserati pracuje nad zmianą stereotypu producenta awaryjnych samochodów, wprowadzając program przedłużonej do 10 lat gwarancji.

Maserati wprowadza 10-letnią gwarancję

Maserati uruchamia nowy program 10-letniej gwarancji

Marka Maserati wprowadza nowy program gwarancyjny Extra10, rozszerzając ochronę elementów układu napędowego – silnika, skrzyni biegów, przekładni – na okres 10 lat od daty rejestracji samochodu. Usługa, oferowana jest jako dodatek do istniejącego programu przedłużenia gwarancji do 4 lub 5 lat, znanego jako „rozszerzona gwarancja”, i jest dostępna na całym świecie, dla wszystkich klientów, którzy posiadają dowolny model Maserati.

Nowy program rozszerzonej gwarancji pozwala Maserati zaoferować wszystkim klientom produkt, który zapewnia dodatkową korzyść w postaci elastyczności niespotykanej w motoryzacyjnym świecie. Ta ważna nowość ma na celu zwiększenie wartości samochodów włoskiej marki w czasie i zapewnia użytkownikom spokój ducha.

Aby sprawdzić, czy dany samochód jest objęty programem, i uzyskać wszystkie informacje potrzebne do aktywacji usługi, wystarczy odwiedzić dowolnego dealera Maserati. Dealer poinformuje również o dodatkowych usługach, z których można skorzystać w ramach programu gwarancyjnego Extra10, w tym o możliwości odbioru i zwrotu auta pod wskazany adres, ofercie samochodu zastępczego i nie tylko.
Tematy w artykule: Maserati gwarancja

Podobne wiadomości:

Audi przedłuża gwarancję na samochody

Audi przedłuża gwarancję na samochody

Aktualności 2020-05-06

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Samochody luksusowe 2016-09-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!