1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Mazda 2,5,6 z Navi Plus

Mazda 2,5,6 z Navi Plus

Mazda Motor Poland wprowadza specjalną edycję modeli Mazda2, Mazda5 i Mazda6. Wersja NAVI Plus pojawi się w salonach sprzedaży w kwietniu bieżącego roku.

Mazda 2,5,6 z Navi Plus
Nowa Mazda NAVI Plus oferuje sportowy pakiet wykończenia zewnętrznego, zapewniający dynamiczny wygląd auta. Motyw sportowy jest również widoczny we wnętrzu wersji specjalnej.

Standardem jest tu wiele funkcji, które w innych markach są dodatkowo płatne – np. automatyczna klimatyzacja, wielofunkcyjna, skórzana kierownica z obsługą systemu audio, elektryczne szyby z przodu i z tyłu, czy częściowo skórzana tapicerka w modelu Mazda6.

W specjalnej edycji ta lista obejmuje dodatkowo wysokiej klasy system nawigacji Mazdy oparty na technologii Tom-Tom® ze zintegrowanym w desce rozdzielczej ekranem dotykowym o przekątnej 5,8 cala, który oferuje obraz o wysokiej rozdzielczości i funkcję wyszukiwania Google®. System działa w 26 różnych europejskich językach i ma pamięć 4 GB, z mapami pokrywającymi 99 procent powierzchni Europy, które można kwartalnie aktualizować.

Co ważne, pakiet nawigacji obejmuje złącze telefoniczne Bluetooth® i gniazdo audio z zewnętrznym mikrofonem. Jest też standardowo wyposażony w odtwarzacz CD i radio z funkcją podłączania urządzeń typu iPod®, iPhone® (przez opcjonalnie dostępny przewód) oraz odtwarzania plików MP3 CD. Sterowanie całym systemem odbywa się z kierownicy.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 2
Mazda 2
Cena podstawowa już od: 72 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Mazda 6
Mazda 6
Cena podstawowa już od: 132 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Mazda 6 z najwyższą wartością rezydualną

Mazda 6 z najwyższą wartością rezydualną

Aktualności 2022-02-24

Mój elektryk - dopłaty do aut elektrycznych

Mój elektryk - dopłaty do aut elektrycznych

Aktualności 2021-07-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!