mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mazda CX-7 w 2006

Mazda CX-7 w 2006

Zaprezentowany na zeszłorocznych targach w Detroit, concept-car japońskiego producenta wjedzie na drogi w przyszłym roku.

Mazda CX-7 w 2006

Do tej pory był on określany jako projekt MX-Crossport, co miało sugerować jego przystosowanie zarówno do wypadów poza utwardzone szlaki, jak i predyspozycje sportowe. Obecnie jednak producent ogłosił nową, oficjalną nazwę samochodu.

Tylko niewielkim zmianom ulegnie natomiast nadwozie, które zebrało szeroką aprobatę podczas wizyt na wielu imprezach. Na pewno możemy spodziewać się innego wyglądu - obecnie mocno futurystycznego - wnętrza.

Tak jak i inne modele, tak i CX-7 reprezentuje zdecydowaną linię stylistyczną Mazdy. Jest to połączenie dużego hatchbacka z coupe i SUV-em. Samochód będzie produkowany w Japonii, skąd najpierw wyruszy na podbój USA - z oficjalną premierą na NAIAS Detroit 2006, a następnie pokazany zostanie w innych krajach.


Więcej o modelu CX-7 / MX-Crossport:

MX-Crossport może trafić do Europy

Koncepcyjny MX-Crossport Mazdy

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nissan uruchomił największą baterię słoneczną
Nissan uruchomił największą baterię słoneczną
Nissan potwierdził włączenie największej baterii dachowych paneli słonecznych w Holandii, zainstalowanej w należącym do firmy obiekcie w Amsterdamie.