mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Megadługa Mazda

Megadługa Mazda

Już od dziś do 28 lutego użytkownicy jednej z tokijskich stacji metra będą mogli zobaczyć najdłuższą reklamę samochodową na świecie. Ma ona zachęcić do zapoznania się z nową Mazdą Premacy.

Megadługa Mazda

Nie przypadkowo niecodzienną reklamę umieszczono w takim miejscu. Wybrana została stacja w dzielnicy biznesowej, którą odwiedza dziennie kilka tysięcy osób w podróży do i z pracy. Samo ogłoszenie również przedstawia ludzi, a ściśle 60 portretów rodzin.

Na 311 metrach długości 106 różnych zdjęć przedstawia członków tychże właśnie zwykłych rodzin, potencjalnych i najlepszych klientów Mazdy Premacy. Model ten oferuje przestrzeń dla 6 osób i ich dużego bagażu, czym z pewnością zaspokoi potrzeby rodziny u progu wakacji.

Producent poinformował również, że będzie się starał o wpisanie swojego reklamowego rekordu do księgi Guinnessa. Według niego, nowa reklama jest o 37 metrów dłuższa od tej z 1998 roku zachęcającej do odwiedzenia rzymskiej opery.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nissan uruchomił największą baterię słoneczną
Nissan uruchomił największą baterię słoneczną
Nissan potwierdził włączenie największej baterii dachowych paneli słonecznych w Holandii, zainstalowanej w należącym do firmy obiekcie w Amsterdamie.