mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mercedes Klasy E w wersji kombi

Mercedes Klasy E w wersji kombi

Od marca popularna limuzyna Mercedesa dostępna będzie również w wersji kombi.

Mercedes Klasy E w wersji kombi

Nowoczesna technika, przyciągający uwagę design, wysokiej jakości wyposażenie i ergonomiczne wnętrze to podstawowe zalety nowej wersji Mercedesa Klasy E, który swoją premierę świętował podczas wystawy w Detroit.

Samochód został wyposażony w nowoczesne biksenonowe reflektory, które podążając za ruchem kierownicy wyraźnie poprawiają oświetlenie drogi przy pokonywaniu zakrętów. Kolejną nowością jest niezwykle wygodne - za pomocą przycisku, otwieranie tylnej klapy. Umożliwia to system Easy-Pack. Tylne, dzielone asymetrycznie siedzenia można złożyć za pomocą kilku ruchów uzyskując płaską powierzchnię, dzięki czemu możliwość załadunku pojazdu zwiększa się z 690l do 1950l.

Do napędu nowego Mercedesa będzie można wybrać jeden sześciu silników. W ofercie mamy trzy silniki benzynowe i trzy wysokoprężne, których moc zawiera się w przedziale od 150KM do 204KM, przy czym topowa jednostka dieslowska osiąga niesamowity moment obrotowy – 500Nm już przy 1800obr/min.

Wybierać będzie można również między trzema poziomami wyposażenia: Classic, Elegance oraz Avantgarde. Jednak nowa limuzyna kombi nie pozostawia wiele do życzenia nawet w podstawowej wersji Classic, w której można już liczyć m.in. na: boczne poduszki i kurtyny powietrzne, automatyczną klimatyzację czy aluminowe felgi.

Wersja kombi popularnego Mercedesa Klasy E ma trafić na rynek w marcu 2003.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
15 lat dwusprzęgłowych skrzyń biegów DSG
15 lat dwusprzęgłowych skrzyń biegów DSG
Równo 15 lat temu Volkswagen zaprezentował pierwszą wielkoseryjną dwusprzęgłową skrzynię biegów DSG.