mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Młodszy z braci Schumacherów zostanie w Williamsie?

Młodszy z braci Schumacherów zostanie w Williamsie?

Negocjacje pomiędzy Ralfem Schumacherem i BMW-Williams w sprawie nowego kontraktu przybrały nieoczekiwany obrót. Młodszy z braci Schumacherów jest gotów zostać w tym zespole Formuły 1 nawet za mniejszą niż dotychczas pensję.

Młodszy z braci Schumacherów zostanie w Williamsie?
Taką informację podał agent Ralfa, Willi Webber. - Umowa będzie skonstruowana tak, by mógł dostawać bonusy za wygrane wyścigi lub zajęcie miejsca na podium. W tych przypadkach otrzymywałby tyle samo pieniędzy co teraz - twierdzi Webber. Według menedżera, pomimo iż od dawna mówi się, że Ralf jest o krok od podpisania umowy z Toyotą, szansę Niemca na pozostanie w BMW-Williams są znacznie większe. Nie wiadomo jeszcze, jak w tej sytuacji zachowa się Toyota. Japończykom bardzo zależy na ściągnięciu Niemca. Być może Webber zmobilizował ich do dalszego działania.
 
Tymczasem do kolejnej Grand Prix - tym razem w Bahrajnie - pozostało już niewiele czasu, a już zaczęły się problemy. Islamscy fundamentaliści ostrzegli, że jeśli piloci będą oblewać się szampanem po wyścigu, to spotka ich sroga kara. Według nich zakaz spożywania alkoholu musi być potrzymany i obowiązywać także podczas zawodów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
UFG skontroluje krótkoterminowe polisy OC
UFG skontroluje krótkoterminowe polisy OC
30-dniowe polisy OC służyć mają komisom, tymczasem niektórzy agenci proponują je kierowcom o dużej szkodowości. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny już prowadzi kontrole.