mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nagroda Nissana dla polskiego dealera

Nagroda Nissana dla polskiego dealera

Najbardziej prestiżowa nagroda sieci dealerskiej Nissana - Global NSWW Award - po raz pierwszy trafiła do Polski. Jej laureatem został dealer Nissana z Bielska-Białej - Japan Motors.

Nagroda Nissana dla polskiego dealera

Statuetkę z rąk Prezesa Nissan Motor Co. Carlosa Ghosn'a, podczas gali w Tokio odebrali Dyrektor Zarządzający Japan Motors Grzegorz Hankus oraz Dyrektor Handlowy Bogdan Leśniak. Bielski dealer znalazł się w gronie czterdziestu tegorocznych zdobywców nagrody, wyłonionych spośród blisko dziesięciu tysięcy partnerów Nissana na całym świecie.

Nagroda dla Japan Motors nie zaskoczyła Dyrektora Biura Standardów w Nissan Poland, Janusza Mazurewicza. "Na bieżąco analizowałem wyniki ankiet i audytów, widziałem z jak dużym przekonaniem i zaangażowaniem pracownicy dealerstwa podchodzą do satysfakcji klienta i kiedy już w ubiegłym roku, pierwszym roku autoryzacji Nissana, Japan Motors osiągnął najlepsze wyniki w Polsce, wiedziałem, że jest na dobrej drodze do najważniejszego lauru". Satysfakcji nie krył również Prezes Nissan Poland, Osamu Ito: "Otrzymanie nagrody przez polskiego dealera jako pierwszego dealera z Europy Środkowo-Wschodniej, potwierdza jak dużą wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta".

O przyznaniu światowej nagrody Nissana decyduje kapituła oceniająca realizację strategii marki, jakość zarządzania i spełnianie standardów dealerskich. Największe znaczenie dla wyniku końcowego mają jednak rozbudowane badania ankietowe przeprowadzane wśród klientów, które mają na celu ocenę jakości obsługi. "Właśnie ocena, jaką wystawili nam klienci, zarówno salonu jak i serwisu, jest dla wszystkich pracowników Japan Motors powodem największej satysfakcji − przyznał Grzegorz Hankus."

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Zmiany w Audi. Kto zastąpi Brama Schota?
Zmiany w Audi. Kto zastąpi Brama Schota?
Bram Schot 1 stycznia objął stanowisko prezesa zarządu Audi. Wiemy już, kto zajmie jego poprzednie stanowisko w firmie.