mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Najlepsza robota na świecie

Najlepsza robota na świecie

Marzyłeś kiedyś o byciu jak Jay Leno i posiadaniu wielkiej blaszanej stodoły z dziesiątkami samochodów, od tych klasycznych, do najnowszych superszybkich maszyn? Cóż, jeśli tak, to mamy dla Ciebie pracę.

Najlepsza robota na świecie
Brytyjska firma Rapaircar poszukuje odpowiedzialnej osoby, która będzie dowodzić superdrogie samochodu spod domu klienta do serwisu i z powrotem. Aston Martiny, Ferrari, Zondy, Veyrony - kusi, mocno kusi.

- Kandytat, który dostanie pracę, będzie jednak zmuszony wracać do bazy firmy środkami transportu publicznego z każdego zakątka Wielkiej Brytanii oraz reszty Europy - mówi rzecznik prasowy firmy. Oznacza to, że w zamian za tak wielką przyjemność, będziemy musieli od czasu do czasu spędzać po kilka godzin w autobusach, pociągach i samolotach - nie jest to zbytnio wygórowana cena, prawda?

Jednak problem w tym, że nie każdy Jasiek, Stasiek i Zygmunt, wyposażony w prawo jazdy kategorii B, może dostać taką pracę: - Tak odpowiedzialna pozycja wymaga nie lada talentu. Prowadzenie czegoś takiego jak Bugatti Veyron jest nieco innym doświadczeniem niż kierowanie Focusem. Wiele z tych samochodów warte jest setki tysięcy funtów, zatem nie trzeba wspominać, że szukamy ludzi odpowiedzialnych. To nie jest praca dla ulicznych ścigaczy - dodaje rzecznik

Roczne wynagrodzenie będzie opiewać na około 30 tysięcy funtów (ok. 135.000 zł, czyli miesięczenie jakieś 11.250zł) plus, oczywiście, dodatki na bilety transportu publicznego. Wymaganiem jest minimalnie dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodów sportowych (udział w wyścigach wysokiego szczebla mile widziany). Aplikacje można słać do końca kwietnia.

Podobne wiadomości:

Angielskie drogi doładują elektryczne auta

Angielskie drogi doładują elektryczne auta

Aktualności 2015-08-17

Europejczycy kupują więcej aut, Rosjanie coraz mniej

Europejczycy kupują więcej aut, Rosjanie...

Aktualności 2015-04-09

Komentuj:

icek_star 2011-04-11

super, ale pewno ruska mafia, już ma co najmniej 10 kandydatów, z odpowiednio sfałszowanymi dokumentami. 3 razy pojedzie :) a raz do domu i tyle go widzieli. opłaca się ? ;)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes zbuduje fabrykę baterii w Jaworze
Mercedes zbuduje fabrykę baterii w Jaworze
Mercedes jeszcze nie ukończył budowy fabryki silników benzynowych, a już zapowiedział uruchomienie drugiego w Polsce zakładu.