mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > New Beetle Cabriolet

New Beetle Cabriolet

Na europejskim rynku w pierwszym kwartale przyszłego roku.

W pierwszym kwartale przyszłego roku na europejskim rynku pojawi się New Beetle Cabriolet. Ten nowy model będzie kontynuował tradycję swoich popularnych poprzedników: Golfa i Garbusa.

Stylistyka nowego modelu ma stać się symbolem radości życia. Auto ma swoimi kształtami przemówić przede wszystkim do tych, dla których podróż kabrioletem jest manifestacją ich pozytywnego nastawienia do świata.

Pod względem rozwiązań technicznych New Beetle Cabriolet z wyjątkowo sztywnym nadwoziem, pełnowartościowymi miejscami siedzącymi z tyłu, wysuwającą się automatycznie w razie wypadku osłoną zabezpieczającą pasażerów przed skutkami dachowania, składanym dachem z ogrzewaną tylną szybą ze szkła i – dostępną jako opcja – sześciobiegową przekładnią automatyczną pokazuje, jak bezpieczny i wygodny może być „lifestylowy” samochód.

New Beetle Cabriolet będzie dostępny na niemieckim rynku z trzema silnikami benzynowymi i z silnikiem TDI o mocy od 75KM do 115KM.

Dach kabrioletu składa się ręcznie lub za pomocą systemu elektrohydraulicznego. Automatycznie wysuwająca się osłona chroniąca pasażerów przed skutkami dachowania została harmonijnie wkomponowana w sylwetkę auta. Mechanizm ten umieszczony jest za oparciem tylnej kanapy. Uzupełnienie elementów wyposażenia gwarantującego bezpieczeństwo bierne, do których należą między innymi przednie i boczne poduszki powietrzne oraz wzmocnienia boczne, stanowią elementy systemu bezpieczeństwa aktywnego: ABS i ESP.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Renault Winter Edition w Polsce
Renault Winter Edition w Polsce
Renault wprowadziło specjalną, bogato wyposażoną serię Winter Edition dla wybranych modeli osobowych z rocznika 2018.