mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Niemcy wybierają opony Continental

Niemcy wybierają opony Continental

Jak wynika z podsumowania ankiety "Monitor opon 2009", przeprowadzonej wśród 4.000 członków niemieckiego automobilklubu ADAC, jeden na czterech ankietowanych, wybrałby do swojego auta opony marki Continental.

Niemcy wybierają opony Continental
Dla członków największej organizacji motoryzacyjnej w Niemczech, Continental okazał się najlepszy nie tylko w rankingu na najbardziej rozpoznawalną markę. Zyskał także uznanie za rozwój nowych technologii w zakresie opon letnich i zimowych. Należące do koncernu marki Uniroyal oraz Semperit również uzyskały bardzo dobre wyniki w kategorii najlepiej znanych marek opon na rynku niemieckim. Koncern Continental zwyciężył wśród producentów opon pod względem akceptacji społecznej jego kampanii reklamowych, związanych ze sponsorowaniem ubiegłorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

Wyniki ankiety nie są z pewnością żadnym zaskoczeniem. Po pierwsze, jest to niemiecka marka, po drugie, co czwarta opona w Europie produkowana jest przez grupę Continental. Ponad 30 procent nowych europejskich samochodów zjeżdżających z linii montażowych jest wyposażonych w opony grupy Continental.

Podobne wiadomości:

Innowacyjne sterowanie gestami od Continentala

Innowacyjne sterowanie gestami od...

Technika 2016-05-18

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto motor i sport

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto...

Aktualności 2015-10-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Sprzęgło – jak z niego korzystać?
Sprzęgło – jak z niego korzystać?
Sprzęgło w samochodzie jest jednym z tych elementów, o których pamiętamy wtedy, kiedy trzeba wymienić zużytą tarczę. Podpowiadamy, jak dbać o ten element, by długo służył.