mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa Astra kombi od niecałych 16 tys. euro

Nowa Astra kombi od niecałych 16 tys. euro

Ofertą cenową przygotowaną dla nabywców nowego modelu Astra kombi Opel kontynuuje swoją politykę marketingową w segmencie aut kompaktowych.

Nowa Astra kombi od niecałych 16 tys. euro

Ceny tego modelu w Niemczech za wersję z 90-konnym silnikiem 1.4 TWINPORT i 5-biegową skrzynią biegów zaczynają się już od 15.995 euro, co oznacza, że nowy model – pomimo lepszego standardu wyposażenia – jest tańszy od swojego poprzednika o 600 euro.
 
W porównaniu z 5-drzwiową Astrą cena kombi jest wyższa jedynie o 795 euro. W Polsce zamówienia na Astrę Kombi będzie można składać po okresie wakacyjnym, a dostawy rozpoczną się w połowie października. Potencjalni nabywcy będą mieli do wyboru 5 wersji benzynowych i 4 wersje z silnikami diesla CDTI z systemem common-rail o mocy od 80 do 200 KM. Szeroki na 2,7 m rozstaw osi nowej Astry kombi (której wymiary wynoszą odpowiednio 4515/1753/1500mm – długość/szerokość/wysokość) jest o około dziewięć milimetrów większy niż w poprzednim modelu, co zapewnia mnóstwo miejsca dla pasażerów siedzących z tyłu i przestrzeni w przedziale bagażowym (od ok. 500 do 1.570 litrów).

Model kombi oferuje kilka innowacyjnych i unikalnych w tej klasie pojazdów rozwiązań, takich jak biksenonowe reflektory adaptacyjne AFL, układ wspomagania ruszania na wzniesieniach (HSA) czy układ kontroli stabilności przyczepy (TSP). Układy HSA i TSP, zdejmowany zaczep holowniczy oraz automatyczny system poziomowania zawieszenia są częścią Pakietu Trailer w cenie 1.095 euro. Dodatkowy system FlexOrganizer jest idealnym rozwiązaniem umożliwiającym elastyczne wykorzystanie przestrzeni bagażowej oraz bezpieczny transport ładunków (120 euro). Klient ma również możliwość zwiększenia już i tak ponadprzeciętnie dużej ilości miejsca na nogi z tyłu pojazdu, dzięki oferowanej opcjonalnie przesuwanej tylnej kanapie.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi zbuduje samowystarczalny energetycznie salon
Mitsubishi zbuduje samowystarczalny energetycznie salon
Mitsubishi zamierza zbudować salon samochodowy, który będzie samowystarczalny pod względem wykorzystania energii odnawialnej.