mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe atrybuty Mazdy Tribute

Nowe atrybuty Mazdy Tribute

Przełom roku jest chyba najlepszym okresem do wprowadzania zmian w istniejących modelach. Mazda przedstawia właśnie udoskonalenia w modelu Tribute.

Nowe atrybuty Mazdy Tribute

Auto to z kategorii SUV (sport utility vehicle) dostało nowy silnik oraz zostało poddane drobnym przeróbkom zewnętrznym i wewnętrznym. Nowa jednostka użyta w modelu Tribute o pojemności 2,3 litra i mocy 157 KM pochodzi z modelu MPV i ma zwiększyć podstawowe osiągi samochodu oraz poprawić spalanie paliwa i hałas emitowany podczas jazdy, a w szczególności w czasie przyspieszania.

Mazda Tribute dostępna będzie teraz w trzech wersjach LX, FB-X oraz najlepiej wyposażonej Field Break. Z zewnątrz zmienione zostały tylne lampy, powiększono przednie i tylne lampy przeciwmgielne. Sportowy wygląd podkreślony jest przez pięcioszprychowe aluminiowe koła. Zmiany wewnętrzne to przede wszystkim nowe, wygodniejsze fotele oraz sportowa kierownica z panelem sterującym sprzęt audio.

Wsród nowości należy też wymienić system Brake Assist zwiększający skuteczność hamowania w trudnych sytuacjach.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Parkowanie równoległe. Jak robić to dobrze?
Parkowanie równoległe. Jak robić to dobrze?
Parkowanie równoległe to pozornie trudny manewr. Tymczasem wystarczy poznać kilka zasad, by wpasować się w każdą niemal lukę.