mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe auta w Gazeta.pl

Nowe auta w Gazeta.pl

Portal Gazeta.pl i mojeauto.pl podjęły współpracę.

Agora S.A. właściciel portalu Gazeta.pl i InterNet Service S.A., operator internetowego salonu samochodowego mojeauto.pl podpisały umowę o współpracy. Firmy będą wspólnie prowadzić serwis internetowy oferujący pośrednictwo w sprzedaży nowych samochodów.

Na stronach portalu Gazeta.pl utworzony zostanie salon samochodowy o adresie http://www.gazeta.pl/mojeauto.

Salon umożliwi użytkownikom portalu przeglądanie oferty, rejestrację, dokonywanie zamówień i zakup nowych samochodów oraz innych produktów i usług (sprzedaż ratalna, leasing, ubezpieczenia).

Firmy będą dzielić się zyskiem od transakcji dokonanych przez klientów, którzy do salonu samochodowego mojeauto.pl trafili za pośrednictwem portalu Gazeta.pl. Firma InterNet Service S.A. zobowiązała się do ograniczenia współpracy z innymi serwisami działającymi w sieci Internet. Zgodnie z umową część lub całość treści mojeauto.pl może być umieszczona w co najwyżej dwóch portalach konkurencyjnych wobec portalu Gazeta.pl.

Nawiązana współpraca przyczyni się do uatrakcyjnienia serwisu motoryzacyjnego w portalu Gazeta.pl, zwiększenia ruchu na stronach salonu samochodowego mojeauto.pl oraz wzrostu ilości transakcji dokonywanych za jego pośrednictwem.

Firmy zapowiadają szybkie wdrożenie projektu. Proces implementacji internetowego salonu samochodowego na stronach gazeta.pl ma się zakończyć w październiku bieżącego roku. Umowa została zawarta na czas nie określony.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Toyota Corolla – znamy ceny
Nowa Toyota Corolla – znamy ceny
Nowa generacja Toyoty Corolli wchodzi do salonów. Znamy już ceny japońskiego kompaktu. Przy tej okazji Toyota obniża ceny obecnego modelu.