mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe auto za 20 tysięcy złotych

Nowe auto za 20 tysięcy złotych

Co można kupić mając w kieszeni nieco ponad 20 tysięcy złotych? Na pewno jeden z najtańszych modeli marki Tata, używany samochód który ma parę lat na karku i kilkaset tysięcy kilometrów przebiegu. Można też kupić coś z koncernu GM.

Nowe auto za 20 tysięcy złotych
Baojun to nowa marka koncernu General Motors, która powstała wskutek zawiązania spółki joint venture z chińskim producentem SAIC-Wuling. Model o niewiele mówiącej nazwie 630 został niedawno zaprezentowany.

Samochód na zdjęciach prezentuje się całkiem przyzwoicie, a jego wnętrze jest przytulne i podobno komfortowe. Samochód powstał na bazie Biucka Excelle i jest zasilany silnikiem pochodzącym od Roewe o pojemności 1,5 litra. Czterocylindrowy dysponuje mocą 105 koni mechanicznych i maksymalnym momentem o wartości 135Nm.

Samochód pojawi się w chińskich salonach już na początku przyszłego roku, a jego roczna produkcja obejmie 100 tysięcy egzemplarzy.
Tematy w artykule: Chiny auto z Chin GM Baojun 630

Podobne wiadomości:

Polestar rozpoczął budowę fabryki w Chinach

Polestar rozpoczął budowę fabryki w Chinach

Aktualności 2017-11-21

Volvo odkupuje swoje chińskie fabryki

Volvo odkupuje swoje chińskie fabryki

Aktualności 2015-08-20

Komentuj:

~Capsel 2010-12-02

Autor zapomniał dodać, że GM nie przewiduje sprzedaży na rynku europejskim :)

~RENeu 2010-12-01

A po każdej kolizji zasiłek pogrzebowy , mam nadzieję, że się mylę ale Chińczyk to najlepiej miał 2 * w NCAP , a większość w ogóle nie przeszła testu

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ile wspólnego ma hybryda z samochodem elektrycznym?
Ile wspólnego ma hybryda z samochodem elektrycznym?
Pojawienie się pierwszych hybryd spowodowało stopniowy powrót napędu elektrycznego, który jest przecież tak stary, jak motoryzacja.