mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe kontrakty firmy Groclin

Nowe kontrakty firmy Groclin

Zarząd firmy Inter Groclin Auto S.A. informuje, że w styczniu 2004 r. pozytywnie zakończył negocjacje i pozyskał nowe zamówienia otwarte na produkcję i dostawy elementów tapicerki samochodowej obejmujące m.in. poszycia foteli samochodowych, zagłówki i podłokietniki.

W ramach nowych kontraktów firma będzie dostarczać produkty do takich samochodów jak Smart, BMW Mini i Mitsubishi Colt. Podpisane umowy pozwolą nam zwiększyć kontraktację dodatkowo o 1,1 mld zł.

Od początku II kwartału 2004 r. firma Inter Groclin Auto S.A. rozpocznie dostawy do firmy Faurecia (Niemcy) na produkcję tapicerki samochodowej do samochodu marki Smart Roadster. Współpraca z nowym odbiorcą będzie trwała przez najbliższe 6 lat. Wartość pozyskanego zamówienia wynosi około 460 mln. Ponadto od stycznia 2005 r. w ramach rozwoju współpracy z firmą Faurecia (Niemcy) zostanie uruchomiona produkcja tapicerki samochodowej do samochodu Mitsubishi Colt, które ma być realizowane w ciągu 5-6 kolejnych latach. Wartość tego zamówienia wynosi około 360 mln zł.

Od 2006 r. rozpoczęte zostaną również dostawy elementów tapicerki samochodowej do firmy Faurecia (Niemcy) do samochodu marki BMW Mini, które będą realizowane przez 5-6 kolejnych lat. Wartość zlecenia wynosi około 280 mln zł.

W latach 2004-2006 planowane jest przeprowadzenie II etapu inwestycji na Ukrainie i trzykrotne zwiększenie mocy produkcyjnych fabryki w Użgorodzie. II etap będzie realizowany stopniowo w latach 2004-2006, a rozbudowa hal produkcyjnych pochłonie około 30 mln zł.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen e-Crafter – polska premiera
Volkswagen e-Crafter – polska premiera
Podczas targów Fleet Market w Warszawie Volkswagen zaprezentował nowego e-Craftera – bezemisyjny samochód dostawczy z napędem elektrycznym.