mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowe oznakowanie salonów Nissana

Nowe oznakowanie salonów Nissana

Nissan rozpoczyna wprowadzanie nowej identyfikacji wizualnej punktów dealerskich w Polsce. Nowe obiekty będą powstawały zgodnie z nowymi globalnymi standardami.

Również istniejące już salony będą w ciągu najbliższych kilku lat przebudowywane. Nowy wygląd jest atrakcyjniejszy dla klientów, wpływa pozytywnie na wizerunek firmy oraz ma na celu ujednolicenie wyglądu wszystkich salonów Nissana na świecie. Ma stanowić także odniesienie do nowych produktów Nissana, samochodów charakteryzujących się nowoczesnym stylem oraz zaawansowaną i przyjazną użytkownikowi technologią.

Elementami wyróżniającymi nowy wygląd salonów Nissana są duże, zachęcające wejście do salonu, transparentne żaluzje z napisem NISSAN i nazwą dealera oraz nowa kolorystyka, w której dominują barwy czerwone i srebrne. Do budowy używane są nowoczesne i ekonomiczne materiały - w oświetleniu zastosowano m. in. diody LED. Zmiany dotyczą również wnętrz salonów – nowe wnętrza mają być jasne, nowoczesne, obszerne i przede wszystkim przyjazne dla klienta.

Pierwszym w Polsce obiektem zgodnym z nowymi standardami jest punkt dealerski w Opolu – Zbigniew Sobczyk. W roku 2004 planowana jest przebudowa kolejnych 6 salonów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Car of the Year 2019 – znamy finalistów
Car of the Year 2019 – znamy finalistów
Organizatorzy plebiscytu Car of the Year opublikowali już listę siedmiu modeli, które przeszły do finału tegorocznej edycji.