mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowości na czele

Nowości na czele

Aktualny ranking Top Ten wyraźnie pokazuje, iż największym zainteresowaniem wśród Internautów cieszą się przede wszystkim nowości.

Przede wszystkim zwycięzca - Lacetti. Można by powiedzieć, iż auto przeżywa pewien renesans popularności. Po tym jak marka Chevrolet pojawiła się na polskim rynku, Lacetti i Aveo długo okupywały czołowe pozycje, głównie dzięki przystępnej cenie. Po chwilowym spadku zainteresowania, znów Chevrolet jest na czele. Jest to zasługa, w bardzo dużej mierze, stosunkowo nowej wersji, Lacetti kombi, która w sprzedaży jest dopiero od kilku tygodni. W stosunku do wersji hatchback i sedan, Lacetti kombi oferuje zwiększoną przestronność i ładowność (do 1.410 litrów), połączoną z wielofunkcyjnością.

Również nowości Skody wraz z ich intensywną kampanią reklamową spowodowały, że dwa modele tej marki są w ścisłej czołówce rankingu. Najświeższa nowość to Fabia po faceliftingu. Już jej poprzedniczka cieszyła się ogromną popularnością. Jeśli nowy model okaże się faktycznie takim autem, jaki jest przedstawiany w mediach, wówczas może się okazać prawdziwym hitem sprzedaży na polskim rynku.

Z kolei Nowa Skoda Octavia w sprzedaży jest już od ponad miesiąca. Nowy design, nowe rozwiązania technologiczne, zwiększona kabina pasażerska i bagażowa sprawiają, iż auto to jest obiektem ciągłego zainteresowania. Jednak o ewentualnym sukcesie rynkowym można będzie mówić dopiero za kilka miesięcy.

TOP TEN mojeauto.pl:

TOP TEN mojeauto.pl
Tydzień:
11.10-17.10.2004
1

Chevrolet Lacetti

+ 1
2

Skoda Fabia

+ 4
3

Skoda Octavia Nowa

- 2
4

Ford Mondeo

bez zmian
5

Ford Focus

bez zmian
6

Toyota Corolla

- 3
7

Chevrolet Aveo

bez zmian
8

Peugeot 307

bez zmian
9

Renault Megane II

+ 2
10

Honda Civic

bez zmian
* na podstawie oglądalności serwisu
Auta Nowe w mojeauto.pl
 
Wcześniejsze raporty 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Zmiany w Audi. Kto zastąpi Brama Schota?
Zmiany w Audi. Kto zastąpi Brama Schota?
Bram Schot 1 stycznia objął stanowisko prezesa zarządu Audi. Wiemy już, kto zajmie jego poprzednie stanowisko w firmie.