mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowości się lubi

Nowości się lubi

Okazuje się, iż nowości, które pojawiły się ostatnio na polskim rynku bardzo szybko zyskały na popularności. Na Logana musimy jeszcze wprawdzie poczekać, za to C4 jest już dostępny w salonach.

O nowym modelu rumuńskiej marki Dacia pisaliśmy już w ubiegłym tygodniu, kiedy to, będąc nowością, wdarł się od razu na sam szczyt rankingu Top Ten mojeauto.pl. Okazuje się, iż nie było to tylko chwilowe zainteresowanie tą nowością, przynajmniej nie jednotygodniowe. A kiedy rozpoczęta zostanie sprzedaż tego samochodu, a właściwie kampania promująca nowy model, zainteresowanie powinno sięgnąć zenitu. Jeśli jeszcze Logan zostanie pozytywnie odebrany przez kierowców i media branżowe, to możemy mieć lidera rankingu na dłuższy czas.

Drugą nowością i to zaledwie kilkudniową jest nowy Citroen C4. Zaledwie paru dni potrzebował ten model, by dostać się do pierwszej dziesiątki - premiera polska miała miejsce w poniedziałek, a w sprzedaży C4 znalazł się już pod koniec tygodnia. Jeśli zainteresowanie utrzyma się na podobnym poziomie, to przyszły tydzień, który będzie pierwszym pełnym tygodniem dla C4, może być jeszcze bardziej interesujący.

A z pewnością najnowszy z Citroenów ma zadatki, by na dłużej zadomowić się w czołówce. Nowy, awangardowy wygląd obu wersji nadwozia, 5- i 3-drzwiowej, szeroka gama oferowanych silników, innowacyjne i niezwykle interesujące rozwiązania technologiczne oraz niższa o 4 tys. cena do końca roku, powinny zapewnić temu modelowi niezły start na rodzimym rynku.

TOP TEN mojeauto.pl:

TOP TEN mojeauto.pl
Tydzień:
15.11-21.11.2004
1

Dacia Logan

bez zmian
2

Renault Megane II

+ 10
3

Skoda Fabia

bez zmian
4

Ford Mondeo

+ 2
5

Toyota Corolla

bez zmian
6

Ford Focus

- 2
7

Skoda Octavia Nowa

bez zmian
8

Chevrolet Aveo

bez zmian
9

Chevrolet Lacetti

- 7
10

Citroen C4

nowy
* na podstawie oglądalności serwisu
Auta Nowe w mojeauto.pl
 
Wcześniejsze raporty 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Alkohol za kierownicą. Czy jedno piwo to za dużo?
Alkohol za kierownicą. Czy jedno piwo to za dużo?
Jazda pod wpływem alkoholu jest zabroniona. Tymczasem wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z tego, że jeszcze na drugi dzień poziom alkoholu we krwi może przekraczać dozwolony pułap.