mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowości w ofercie Nissana

Nowości w ofercie Nissana

Nissan Poland wprowadził do sprzedaży nowy model X-TRAIL w zmodyfikowanych pakietach i atrakcyjnych cenach oraz nową wersję nadwozia Pickupa typu King Cab.

Nissan X-TrailObecnie Nissan X-TRAIL dostępny jest w czterech, a nie jak do tej pory trzech pakietach wyposażenia. Są to: COMFORT, SPORT i SPORT+ oraz ELEGANCE. Pakiety SPORT i SPORT+ różnią się dwoma elementami: dodatkowymi elementami wyposażenia w pakiecie SPORT+ są okno dachowe sterowane elektrycznie oraz relingi dachowe z lampami dalekosiężnymi. Ceny modelu X-TRAIL, które obowiązywać będą na samochody odbierane po 1 maja 2004 roku zostały obniżone średnio o ponad PLN 20.000 (między PLN 20.000 a PLN 31.200).
Zobacz aktualne ceny Nissana X-Trail

Zmiany w ofercie Nissana dotyczą również modelu Pickup. Pierwszą nowością jest wprowadzenie na polski rynek wersji nadwoziowej typu King Cab. Jest to nadwozie dwudrzwiowe o przedłużonej kabinie pasażerskiej nieco krótszej od dotychczas oferowanej 4-drzwiowej wersji Double Cab, pozwalające na zabranie 4 osób oraz ładunku o masie ponad 1000 kg. Wersja ta dostępna jest w trzech pakietach wyposażenia: BASE, COMFORT i COMFORT A/C. Jej ceny rozpoczynają się od PLN 99 000 brutto. Kolejną nowością jest wprowadzenie do oferty pakietu COMFORT A/C fabrycznie wyposażonego w manualną klimatyzację. Obecnie Nissan Pickup oferuje klientom do wyboru dwie wersje nadwoziowe (King Cab, Double Cab) oraz 4 pakiety wyposażenia: BASE, COMFORT, COMFORT A/C oraz NAVARA (najbogatszy pakiet dostępny jedynie w nadwoziu Double Cab wyposażony m.in. w automatyczną klimatyzację, zmieniarkę płyt CD, stylizujące progi oraz osłony).

Od 1 maja 2004 ulegną zmianie także ceny modelu Pickup. Różnica pomiędzy wersjami oferowanymi do tej pory w stosunku do analogicznych wersji z nowej oferty, których odbiór przypadać będzie po tej dacie wynosi ok. 10 000 zł brutto np.: Pickup Double Cab Base kosztować będzie 106.000 zł brutto w porównaniu do 115.650 zł brutto przed 1 maja 2004 roku.
Zobacz aktualne ceny Nissana Pickup

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Policja zaostrza walkę z piratami - sypią się mandaty
Policja zaostrza walkę z piratami - sypią się mandaty
Policja ma nowy pomysł na walkę z piratami drogowymi, nagminnie łamiącymi przepisy. Powstała w tym celu grupa "Speed" ma już na koncie pierwsze sukcesy.