mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy program dla klientów SEAT-a

Nowy program dla klientów SEAT-a

SEAT z dniem 1 stycznia 2004r. wprowadził w Autoryzowanej sieci SEAT-a w Polsce ogólnoeuropejski program "SEAT Assistance 24h".

Nowy program dla klientów SEAT-a

Ogólnoeuropejski program „SEAT Assistance 24h” trwa pięć lat od daty zakupu samochodu przez Klienta i jest dla niego bezpłatny. Jednakże, aby Klient mógł korzystać przez cały ten okres z tego programu jest on zobowiązany wykonywać wszelkie przeglądy okresowe, wymiany oleju i obsługę w ASO SEAT w terminach i przebiegach zalecanych przez Producenta.

Programem zostaną objęte wszystkie nowe samochody SEAT sprzedane w Autoryzowanej Sieci SEAT-a w Polsce do Klienta ostatecznego z datą sprzedaży i wystawienia faktury od 1.1.2004r. Aby nabywca samochodu został objęty pięcioletnim programem „SEAT Assistance 24h” Sprzedawca wypełnia odpowiedni formularz „SEAT Assistance 24h”, który jest zgłoszeniem do programu. Formularz ten powinien następnie zostać podpisany przez Klienta.

W ramach programu „SEAT Assistance 24h” Klient (kierowca i pasażerowie samochodu) otrzymuje przez całą dobę na terenie Polski i Europy w 45 krajach bezpłatnie pomoc i między innymi następujące świadczenia:

- naprawa pojazdu w miejscu awarii i wypadku,
- holowanie do najbliższego ASO SEAT

W przypadku, gdy naprawa potrwa dłużej niż 2 godziny od momentu przyjęcia samochodu do ASO SEAT Klient może skorzystać z jednego z następujących świadczeń:

- transport kierowcy i pasażerów do miejsca zamieszkania pociągiem pierwszą klasą lub samolotem w klasie turystycznej, albo
- pobyt maksymalnie do 3 noclegów w czterogwiazdkowym hotelu, który jest położony najbliżej ASO SEAT, gdzie jest naprawiany samochód Klienta. Ta opcja jest dostępna tylko wtedy, gdy zaistnieje zdarzenie, które spowodowało skorzystanie z usługi SEAT Assistance 24h dalej niż 50 kilometrów od miejsca zamieszkania kierowcy, albo
- samochód zastępczy do chwili naprawienia pojazdu, jednak nie dłużej niż maksymalnie na 3 doby.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wzrosną kary za brak polisy OC
Wzrosną kary za brak polisy OC
Od początku 2019 roku wzrośnie wysokość kar za brak obowiązkowej polisy OC. Kierowcy aut osobowych zapłacą 4500 złotych.