mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowy salon Forda w Koszalinie

Nowy salon Forda w Koszalinie

W związku z reorganizacją sieci autoryzowanych dilerów Forda została zakończona współpraca z firmą Wartex w Słupsku. Jednocześnie, mając na względzie zapewnienie ciągłości obsługi klientów, na początku kwietnia br. firma Bemo Motors otworzyła nowy salon sprzedaży w Koszalinie.

Jest to już trzecia placówka tej firmy po salonach sprzedaży w Poznaniu i Szczecinie.
Salon firmy Bemo Motors w Starych Bielicach pod Koszalinem został wybudowany według najnowszych standardów Forda. Obiekt spełnia wymagania firmy Ford zarówno pod względem koncepcji, projektu, funkcjonalności jak i wystroju wnętrza.

Autoryzowany Salon Bemo Motors jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 oraz w soboty od 8 do 15. Budynek ma powierzchnię 1.400 m kw., z czego 400 m kw. przypada na salon, 260 m kw. na serwis, 100 m kw. na magazyny oraz 2000 m kw. na parkingi. Cały obiekt  został zbudowany na działce, która jest zlokalizowana przy wjeździe do miasta drogą krajową nr 6 z kierunku Szczecina.
 
W kompleksie budynków Bemo Motors znajduje się obszerny salon wystawowy, w którym eksponowane są wszystkie modele Forda (Ka, Fiesta, Fusion, Focus, Focus C- MAX, Mondeo, Galaxy, Transit). W serwisie znajduje się 5 stanowisk naprawczych oraz najnowocześniejsze urządzenia do sprawdzania zawieszenia, geometrii oraz komputerowej diagnostyki pojazdów.

Firma Bemo Motors dysponuje także warsztatem blacharsko-lakierniczym, w którym można dokonać likwidacji szkód komunikacyjnych dla samochodów ubezpieczonych w PZU oraz TU Allianz. Na czas naprawy pojazdu istnieje możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego lub odpłatnego wypożyczenia samochodu według konkurencyjnych stawek. Ponadto w sklepie Bemo Motors można zaopatrzyć się w oryginalne części zamienne i akcesoria do wszystkich modeli Forda, także tych których produkcja została już zakończona.

W progach autoryzowanego dilera Bemo Motors każdy klient może załatwić wszytkie formalności związane z zakupem samochodu, w tym także uzyskać kredyt czy leasing. Możliwe jest również ubezpieczenie samochodu oraz oddanie poprzedniego auta w rozliczeniu. Bemo Motors prowadzi także skup samochodów używanych.

Obecnie oddział firmy Bemo Motors pod Koszalinem  bierze udział w akcji serwisowej Wiosna, w ramach której klienci Forda mogą przyjechać do salonu i dokonać bezpłatnego przeglądu swoich samochodów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Szybkie ładowanie baterii coraz bliżej
Szybkie ładowanie baterii coraz bliżej
Trwają prace nad techniką ładowania o bardzo wysokiej mocy dla elektrycznych samochodów przyszłości.