mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Oleje Lotos w sieci Inter-Team

Oleje Lotos w sieci Inter-Team

Lotos Oil SA podpisał umowę o współpracy z siecią sprzedaży Inter-Team. Dzięki umowie 16 oddziałów z częściami samochodowymi Inter-Team, jak i 250 stacji samochodowych O.K. Serwis zyska dostęp do pełnego zakresu olejów i smarów Lotos.

"Rozwijając współpracę z siecią Inter-Team, chcemy docierać do serwisów samochodowych, aby w ten sposób dostarczyć użytkownikom samochodów najwyższej jakości oleje. Inter-Team to dla nas ważny partner, będziemy inwestować w rozwój tego kanału dystrybucji. Już dziś oferujemy najlepszym stacjom i serwisom wyposażenie techniczne, a także doradztwo i szkolenia w zakresie produktów i sprzedaży oraz wsparcie reklamowe - zapewnia Jacek Matracki, dyrektor ds. handlu Lotos Oil SA.

Inter-Team należy do czołówki polskich dystrybutorów samochodowych części zamiennych. Firma obejmuje swoim zasięgiem teren całej Polski, dysponując siecią 16 placówek, własnym transportem oraz regionalnymi przedstawicielstwami handlowymi.

"Sieć naszych serwisów samochodowych powstaje od 1998 roku. - mówi Karol Goś, kierownik działu odpowiedzialnego za współpracę z warsztatami firmy Inter-Team - Aktualnie obejmuje 250 punktów serwisowych na terenie całego kraju, a ich liczba stale się zwiększa."

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi obniża ceny nawet o 41 tys. zł
Mitsubishi obniża ceny nawet o 41 tys. zł
W polskich salonach marki Mitsubishi ruszyła wyprzedaż aut z rocznika 2018. Zniżki sięgają nawet 41 tys. złotych.