1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Opel Vivaro Kombi – ceny w Polsce

Opel Vivaro Kombi – ceny w Polsce

Opel Vivaro Kombi to dziewięć miejsc siedzących, trzy długości do wyboru oraz standardowa wysokość poniżej 1,9 m, umożliwiająca dostęp do parkingów podziemnych.

Opel Vivaro Kombi – ceny w Polsce

Dzięki Oplowi, wybór dla nabywców poszukujących samochodu m.in. do transportu załóg lub większych rodzin stał się jeszcze większy. Nowy Opel Vivaro Kombi jest przygotowany do wykonywania różnych zadań.

Opel oferuje Vivaro Kombi w trzech długościach: Compact – 4,60 m, Long – 4,95 m lub Extra Long 5,30 m. Każdy z nich zapewnia miejsca siedzące dla maksymalnie dziewięciu osób, a przy wysokości 1,90 m większość wariantów ma dostęp do parkingu podziemnego. Liczne opcjonalne systemy wspomagania umożliwiają nabywcom zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa. Technologie te obejmują zarówno kamerę z widokiem do tyłu, jak i systemy multimedialne.

Ceny modelu zaczynają się już 121 400 zł brutto z VAT za wersję Vivaro Kombi Compact o długości 4,60 m (maksymalna pojemność przestrzeni bagażowej 3,6 metra sześciennego). Fotel dla kierowcy jest regulowany w czterech kierunkach, natomiast kanapa w drugim rzędzie (w razie potrzeby zdejmowana bez użycia narzędzi) posiada mocowania ISOFIX dla młodszych pasażerów.

Przy długości Long wynoszącej 4,95 m, dostępnej od 124 400 zł brutto, pojemność przestrzeni bagażowej zwiększa się do 4,2 m sześc. i 4,90 m sześc. w przypadku Extra Long (długość 5,30 m, od 133 900 zł brutto). Oprócz drzwi przesuwnych po stronie pasażera (standard), opcjonalne drzwi przesuwne po stronie kierowcy ułatwiają dostęp do przedziału pasażerskiego. Z tyłu klienci mogą wybierać pomiędzy podwójnymi drzwiami (otwieranymi do 180 stopni) lub klapą tylną.

Opel oferuje szeroką gamę opcjonalnych systemów wspomagania kierowcy w Vivaro Kombi. Czujnik parkowania ułatwia manewrowanie. Gdy kierowca włącza wsteczny bieg, kamera cofania zapewnia optymalną widoczność za pojazdem i wyświetla na ekranie obraz z wytycznymi.

Klienci mogą regulować temperaturę wnętrza za pomocą standardowego systemu klimatyzacji. Szyby termoizolacyjne Solar Protect z tyłu oferują prywatność i zmniejszają ilość światła słonecznego docierającego do wnętrza. Liczne konfiguracje siedzeń dla drugiego i trzeciego rzędu zwiększają komfort i wszechstronność. Gama foteli wykonanych z tkaniny rozciąga się od formatu monoblokowego do konfiguracji z rzędem siedzeń dla pasażerów, które składają się w stosunku 1:3/2:3.

Systemy "Multimedia" i "Multimedia Navi Pro", wyposażone w kolorowy ekran dotykowy i sterowanie głosem, zapewniają najnowocześniejszą łączność. Oba systemy są kompatybilne z Apple CarPlay i Android Auto. System "Multimedia Navi Pro" oferuje europejską nawigację z wyświetlaniem map 3D.

Dostępne są nowe usługi "OpelConnect". Informacje o trasie i podróży, a także bezpośrednie połączenie z pomocą drogową w razie awarii oraz systemem eCall, zapewniają spokój zarówno kierowcom, jak i pasażerom. W przypadku aktywowania się napinaczy pasów lub poduszek powietrznych, system automatycznie nawiązuje połączenie alarmowe. Czerwony przycisk umożliwia połączenie ręczne. Czarny przycisk służy do nawiązywania połączenia w przypadku awarii.

Vivaro Kombi wyposażone jest w turbodoładowane silniki Diesla o mocy od 75 kW (102 KM) do 110 kW (150 KM). W zależności od mocy, oferują one maksymalny moment obrotowy do 370 Nm.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Opel Vivaro
Opel Vivaro
Cena podstawowa już od: 117 895 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. kombi van-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Opel Vivaro Wszystko o Opel
Tematy w artykule: Opel Opel Vivaro dostawcze cennik

Podobne wiadomości:

Mercedes Klasy S – ceny w Polsce

Mercedes Klasy S – ceny w Polsce

Aktualności 2020-09-18

Mazda MX-30 z niższą ceną w Polsce

Mazda MX-30 z niższą ceną w Polsce

Aktualności 2020-09-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes eVito Tourer w Polsce
Nowy Mercedes eVito Tourer w Polsce
Na polskim rynku do sprzedaży wchodzi Mercedes eVito z napędem elektrycznym. Znamy jego cenę i szczegóły dotyczące danych technicznych.