mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > PACCAR zdobywa międzynarodową nagrodę Stevie

PACCAR zdobywa międzynarodową nagrodę Stevie

PACCAR Inc., produkujący m.in. samochody ciężarowe marki DAF, zdobył Międzynarodową Nagrodę Stevie dla Najlepszej Spółki Międzynarodowej w pierwszej w historii edycji International Business Awards.

PACCAR otrzymał również Certyfikat Uznania dla Finalistów w kategoriach Najlepsza Firma za całokształt i Najlepsze Zakłady Produkcyjne. Międzynarodowe Nagrody Biznesowe to pierwszy globalny, kompleksowy program nagród biznesowych przyznawanych przykładnym spółkom i osobom.

Nagrody Stevie zostały ustanowione przez Michaela Gallaghera w celu uhonorowania i zapewnienia publicznego uznania wysiłków, osiągnięć i pozytywnych działań firm i ludzi interesu na całym świecie. Przy przyznawaniu nagród w ponad 40 kategoriach firmom wszelkiego typu i różnej wielkości i stojącym za nimi ludziom uwzględnia się wyjątkowe kierownictwo, nowatorstwo, pozytywnie rozumiany upór, kreatywność, pracę zespołową i prawość.

PACCAR został wybrany zwycięzcą za uwagi na fakt, że firma koncentruje się na produktach o najwyższej na rynku jakości, stosuje rygorystyczną kontrolę kosztów i w nowatorski sposób korzysta z technologii na wszystkich polach swej działalności, co pozwoliło firmie notować stały wzrost i przynosić zyski od dziesięcioleci. PACCAR osiąga zysk netto już 65 lat z rzędu i płaci dywidendę nieprzerwanie od 1941 r.
 
PACCAR to światowy lider technologiczny w projektowaniu, produkcji i serwisie wysokiej klasy lekkich, średnich i ciężkich pojazdów ciężarowych produkowanych pod markami Kenworth, Peterbilt, DAF i Foden. W związku ze swą działalnością podstawową firma świadczy również usługi finansowe i zajmuje się dystrybucją części do pojazdów ciężarowych. Oprócz tego spółka zlokalizowana w Bellevue w stanie Waszyngton produkuje wyciągarki pod markami Braden, Gearmatic i Carco.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wodór - paliwo przyszłości
Wodór - paliwo przyszłości
Wodór jako paliwo ma wiele zalet. W dobie elektryfikacji samochodów gaz ten może odegrać niebagatelną rolę.